Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone4 függetlenítés? (Többi...

Lilith1994 kérdése:

IPhone4 függetlenítés? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy talált telefonom amiért a gazdája nem jelentkezett, pedig szóltunk neki. Függetlenítenem kéne mert amerikai szolgáltatónál van. Pécsen élek. Meg tudnátok mondani hogy hol csinálják meg olcsón nem ilyen horror árakért hogy 28 ezer, mert azért az durva nem? :O

2013. júl. 18. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:
"amiért a gazdája nem jelentkezett, pedig szóltunk neki" ... ez eleg furan hangzik.
2013. júl. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom nekem is fura volt. Apámék munka helyén úgy van hogy fél évet kell várni és ha nem jelentkezik a tulaj (sofőr) akkor az övék... szóltak neki hogy náluk van de nem ment érte a csaj elvileg nagyon gazdag.
2013. júl. 18. 15:56
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy nem a kerdesre valaszolok, de annyira gazdag hogy lehet valaki (aki dolgozik mellette), hogy nem megy be a 100-res telojaert a portara, inkabb elmegy egy boltba es vesz egy ujat?
2013. júl. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom valami egyetemista állítólag ... én sem értem és nagyon fura... nagyot néztem én is. És nem hazudok mielött itt valaki ilyet akarna írni.
2013. júl. 18. 16:18
 5/10 reptoid ***** válasza:

Gazdag csaj, aki sofőrként dolgozik, ráadásul még egyetemista is. Mindezt úgy, hogy amerikai szolgáltatónál van a telefonja... Kicsit sok itt a kavarás, nem?


A faterék cégén belüli szabályok pedig nem írják felül a magyar jogszabályokat.

2013. júl. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hát akár jogosan akarod használni akár nem, ez nem fog összejönni sehogy sem. tegyük fel, hogy tényleg egy olyan pénzdobáló személyről beszélünk, aki hiába hagyja el a telóját, lusta utánna menni. 1. függetlenítés. ha rossz a baseband-je, akkor nem tudod szoftveresen sem, hivatalosat sem tudsz, mivel ahhoz a tulaj kellene, és amerikában kellene(nyilván at&t-s). második...az egy dolog, hogy lusta, de szerintem nem annyira felelőtlen, és bolond, hogy nem tiltatta volna le...szóval hiába függetlenítenéd, lehet, hogy amúgy is tiltva van, az meg iPhone-oknál nem igazán kijátszható...szóval van egy iPod-od néhány extra funkcióval...innentől már csak a ti lelkiismeretekre van bízva, hogyha véletlenül 1x a rendőrség lefoglalja, mert a tulaj mégis igényt tart rá, csak beadja, hogy ellopták, hogy bizonyítjátok, hogy nem? Szerintem sem így működik, hogy fél év után a talált tárgyakból az visz haza, aki csak szeretne a dolgozók közül.
2013. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na szóval apám sofőr és az ő autójában hagyták el, jelentette aztán a cég jelentette a csajnak aki nem jött érte vagy mi. A csaj egyetemista. És nem tudom hogy mi van... ennyit tudok kész....
2013. júl. 18. 17:10
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha at&t szolgaltatos,akkor van ra par ezer forintos megoldas,ha barmi mas,akkor vagy egyaltalan nincs semmi,vagy valoba 30eFt koruli aron
2013. júl. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszi :)
2013. júl. 18. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is találtam egy iPhone 4S-t. Most én is azzal szenvedek. Utánakérdeztem, nem körözik, nincs letiltva. Figyu.. mivel a tiéd amerikai, előfordulhat, hogy másik frekin működik. Próbáltad már bele a saját simedet? Bármit csinálsz vele, előtte nyomj egy hard resetet recovery módból. Függetlenítésre adni fogok egy tanácsot csak utána kell néznem még de ha gondolod írhatsz privátot is, segítek amiben tudok. Mostanában a sajátom miatt is utána néztem ezeknek a dolgoknak. Biztos, hogy sima I4 nem 4S?
2013. júl. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!