Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos ébresztőóra miért...

Androidos ébresztőóra miért nem ébreszt?

Figyelt kérdés
Be van állítva az ébresztőóra, be van kapcsolva a telefon, és az adott időpontban nem jelez semmit, nem is csörög, ha bekapcsolom a képernyőt, akkor azonnal ébreszt abban az időpontban, amikor a képernyő bekapcsolódik. Sony Tipo a telefon. Mi lehet a baj? Sokszor ez történt már. Alvás előtt újra is indítottam a telót, de akkor is ez volt. Mi lehet a megoldás?

2013. júl. 18. 18:10
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
A megoldás, hogy veszel egy ébresztő órát, vagy keresel a fiókodban egy használható telefont. Mikor jönnek rá arra az emberek, hogy androidos telefont 200 000 Ft alatt nem érdemes venni. Főleg nem sony -t. Ha tipo helyett vettél volna egy iphone 3gs -t, akkor nem lenne ilyen gondod. De éljen az android, éljen, éljen, éljen! A legjobb rendszer a világon! Phöfj...
2013. júl. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg másnak is akad problémája az ébresztéssel a telefonján, leírom okulásul milyen megoldást találtam.

Az ICS egyik már ismert hibája, hogy a widgetek erőforrássaival néha hibásan bánik. Ez a gond nem csak a Tiponál jön elő, hanem más készülékeknél is (én HTC-s fórumban olvastam róla először). Vagyis az ébresztőóra gond is csak widget használatakor lép fel. Ez adja a megoldást is: ki kell tenni desk clock módba az ébresztőt, így már folyamatosan aktív marad és ébreszt is rendesen.

2013. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Azért mert Android, ott ilyen előfordul :)
2013. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Nem mindenkinek van 150-200-250 ezer Ft telefonra, nem mindenki olyan jól kereső, mint te! Bocsánat! Mi már annak is örülünk, ha egy középkategóriás okostelefonra jut. A Sony igenis jó márka. Ha LG-t, Alcatelt, Motorolát, Huaweit mondtam volna, akkor megérteném, de nem tudom mi a gondod a Sonyval?! Sony, Samsung a legjobbak középkategóriás és belépő szintű telefonokba. Ha olyan gazdag lennék mint te, akkor se adnék 200 ezret egy telefonért!


2. válaszoló: Köszi a tippet, majd megpróbálom, ha nem válik be ez az alternatív ébresztőóra (Caynax) :)

2013. júl. 18. 18:59
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
1. Válaszolóról lerí, hogy utálja az androidot. Iphone fan. Mellesleg elég, ha 100 ezer Ft körül veszel telefont.
2013. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

#4

Nem kell sok pénzért telefont venni. Írtam is, hogy vehetél volna 35k körül egy iphone 3gs -t. Azzal semmiylen ogndod nem lenne. És igen is, a sony egy rossz márka. Nekem is sola -m van. Samsungot pedig csak 100k fölött szabad venni. Magyarul csak galaxy s3 fölött és note 2 -t. Az LG, Alcatel, Huaweii és a Motorola is egy jó márka. Ebből a motorolát és az lg -t emelném ki, ami sajnos nem túlságosan elterjedt magyarországon, de jóval jobb a támogatás mint a 2 "s" betűsnek. És nem vagyok gazdag, nem keresek sokat, mint írtam is, egy "középkategóriás" sony -m van. A faternak is go -ja van, az is szörnyű. De az U sem jobb. A P talán a kivétel, de azon is csak egy 2 éves rendszer fut. Az újabbakba pedig kegyetlen fos kijelzőt raktak.

#5 Igen utálom az androidot. Ez köszönhető a (volt) xperia minimnek, és a sola -m nak. Ha nexusom lenne, lehet mást írnék most.

2013. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!