Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s2 vagy zte...

Samsung galaxy s2 vagy zte grand x in?

Figyelt kérdés
melyik a jobb?Csak azért kérdezem mert nekem is zte-m van és kíváncsi vagyok melyik a jobb. pl:felbontás,kamera,processzor,gyorsaság,stb...Véleményeket előre is köszönöm

#kamera #felbontás #processzor.zte
2013. júl. 18. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Az s2 jobb...


(Nehogy azzal gyere, hogy hyper threading van a zte-ben, mert mindjárt dobok egy hátast...)

2013. júl. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S2. Kinézetben is nagyon odaver.
2013. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
S2,egyértelműen
2013. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves amatőrök!szeretném figyelmeteket azzal felhívni,hogy nem azért kérdeztem hogy tudatlan vagyok hanem csak a ti véleményeitekre voltam kíváncsi és nem lepődtem meg hogy ezt írtátok.Azért mert samsung,meg a ˝híres˝ s sorozat tagja.Sajnos a valóság nem ez.Nem egy ismerősömnek van s2-je és nem 1 alkalmam volt összehasonlítani a két készüléket.Kezdjül például a legszembetűnőbb külömbséggel,a felbontással a két telefon között a felbontás ég és föld még a samsungnak 217ppi addig a zte-ne 256ppi,szóvall melyik a szebb?Amásik szembetűnőbb a kamera amit szintén a zte nyer.Én a samsung helyében nem mertem volna ráírni a kamerára,hogy 8 megapixel szerintem jó lessz az ötnek is.A következővel szintén a zte viszi a prímet mégpedig nem más mint a a wifi.Hát hog is mongyam enyhe szavakkal a zte megalázta ilyen téren is és még sorolhatnám reggelig.Ja és ne legyetek tévhitbe hogy azérm mert az s2 2 magos és 1.2gigaherces attól már a zte gyengébb,de nem ám, még az s2-be elavult kis szar arm processzor van ami csak 1.2 gigahercen terelgetik a biteket,addig a zte-ben már egy intel atom processzor lapul ami lehet,egy magos és 1.6 gigaherces de mivel ez egy atom x86-os processzor ezért egyszerre két szálon tud futtatni ezért a zte arm-ra váltva pontosan két magos és már jobb mivel 1.6 gigaherces.tehát ezen a téren is verte sajnos a samsungot.Van is erre egy mondás ˝ahogy az intel veri az armot úgy veri a zte a samsungot˝.Gyerekek ismerjétek be az s2 már elavult sz@r.ez itt már az intel korszak ami átveszi az arm fölött az irányítást és a zte olyan csúcsmodelleket dobott,dob és dobni fog ami mellet már az s4 is elbújna pl zte grand s.Hát ennyit akrtam kedves amatőrök figyelmeteket köszönöm csáó bámbínó!!
2013. júl. 19. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:

a neved alapján kb ezt vártam...


itt pedig a te segítséged várják:


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. júl. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a töknek írtad ki a kérdést? Egyértelmű hogy elfogult vagy így még nagyobb hülyeség a kérdés még akkor is a ZTE-t magasztalnád ha egy HTC one al kéne összehasonlítani mert keresnél valamit amibe bele lehet kötni. Részben igaz amit írsz de vannak túlzások. Tény, hogy a samsung rendszere egy rakodalom fos de pl kamerája kimagaslóan jó én remek fotókat lőttem vele csak érteni kell hozzá.
2013. júl. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szóval tudatlan vagyok,oké rendben,elfogadom!

De ha majd a kis(nagy) ZTE-det viheted a szervízbe majd akkor mond hogy melyik a jobb...

Szerintem te csak egy kis nokedli vagy akinek nem vette meg apu az s2-t és fel akar vágni a ZTE-vel....

2013. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hidd el e között a kettő teló között akartam dönteni és nem egy boltba kérdeztem,hogy melyik lenne az érdemesebb és 10 ből 7 a zte-t tartotta érdemesnek és nekem ne gyertek azzal hogy azért jobb az s2 mert super amoled kijelzős hát el kell mongyam hogy talán,mint az s3-man jó néz ki az amoled 306 ppi-vel de az már kicsit se szép ,hogy egy 217 ppi-s telefonra tettek.még azt a kis gyenge színt eis elvette az a kékes szar amoled.bevallom a formája nagyon tettszett az s2 nek de semmi más mnem fogott meg.mit gondoltok ha akartam volna akkor a zte árából simán vehettem volna tán 2 s2-t is használtban újszerűen.de miért nem vettem meg?azért mert egy elavult szar ennyi!
2013. júl. 22. 21:52
 9/9 A kérdező kommentje:
Htc one-nal meg ne gyertek nekem mert tisztában vagyokm azzall hogy százszor jobb
2013. júl. 23. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!