Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az xperia z...

Mi a véleményetek az xperia z ultra-ról?

Figyelt kérdés

2013. júl. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, de nekem túl nagy az a kijelző. Van értelme a 6.4"-nek, hisz nem kell külön tablet meg külön telefon, meg amúgy is én a 7"-es tableteket már kicsit nagynak tartom (legalábbis landscape módba tartva, mert már úgy sem lehet elérni a közepét), de 6.4" nem fér be a zsebedbe. Ha neked a méret nem gond, akkor vedd meg.
2013. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem a sgs 4 , xperia z , xperia z ultra , sgs note-note2 nevetsegesek.... ki akar egy "asztal" meretu telefont hasznalni ? kajak rohogo gorcs jon ram mikor latom a reklamokba ezeket a "monstrumokat". szerintem az a jo ha egy telefon okos , es kompakt (max 4.3" display) .. nem pedig az ha valami nagy es okos.. kinek kell 4 magos 2ezres proci meg 4 giga ram egy teloba ??? o.O ugyse tudod kihasznalni....xperia L nagyon jo telefon..nem fagy le , nem kapsz tole agyfaszt , minden app docoges mentesen megy rajta, eleg jo a kameraja (minek 13mpx kamera egy telefonba? L-nek eleg a 8...mivel telo es nem digitalis kamera)... egy szoval. kompakt , szep es elegendo ahoz hogy ne fajjon a fejed es mindent tudj rajta csinalni. ennyi.
2013. júl. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 tr1gergo ***** válasza:
nekem galaxy s4-m van 4,99 colos és még azt is tudom rendesen egykézzel kezelni és a zsebembe is belefér. mondjuk nagyobbat már tényleg nem vennék, pláne akkorát, mint az xperia z ultra. a 4,3 col meg már régóta nem játszik, manapság egy csúcskészülék sem ekkora. vagy ha mégis a kicsi aksija miatt jó hamar lemerül
2013. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2


Oké, neked elég a 4.3", de nehogy azt hidd, hogy mindenkinek ugyanazt tetszik, ugyanazok az igényei, mint neked.

És nevetségesek? Szerintem meg a 4"-es telefonok nevetségesek, mert nagyon kicsik. De megértem, ha valaki max 4.3"-es telefont akar venni, mert tudom, hogy valakinek meg az tetszik.


SGS4, Xperia Z meg az 5"-es telefonok meg egyáltalán nem nagyok. a Note 2 már kezd nagy lenni, Xperia Z Ultra meg tényleg hatalmas, de arra is van igény.


Azzal meg egyetértek, hogy tényleg túlzás egy-két mobil hardveresen, minek 4 magos meg ilyenek, de fejlődni is kell, nem lehet évekig ugyanazzal a hardverrel kiadni a telefonokat.


Xperia L meg már hardveresen elég jó, de kijelzője elég gáz, és kamerája is szörnyű (hiába 8 megapixeles, nem számít). Ha ezen a kettőn tudnának segíteni, akkor az is egy nagyon korrekt telefon lenne, így sem rossz, de akkor mondhatni must-buy kategóriás lenne.

2013. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tudom hogy van igeny a nagy telefonokra. ezert jott be a sgs 4 meg xperia z - zr - z ultra. de en nem azt mondom hogy nem jo telefonok , nem szepek , stb , mert akkor hazudnak. bar a sgs4 nemjon be , de a xperia z nagyon szep , az ultra is, csak en elvbol nem vennek nagy telefont mert nekem az szamit modernnek , okosnak , smart-nak , ami kicsi es okos , nem pedig nagy hatalmas es okos. ezert vannak laptopok , nem pedig 1950es evekbeli orias szamitogepek. meghat nekem kenyelmetlenek is :( ket kezzel nyomogatni nekem eleg idegesito. a kepernyojuk jo hogy nagy , de filmnnezesre ugyis a tv-t hasznalom , azt meg osszetudom kotni wirellesen egy kiskepernyos mobillal is , es mar nezem is a filmet egy bazi , 3d full hd tv-n.
2013. aug. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!