Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek furcsa lenne?

Szerintetek furcsa lenne?

Figyelt kérdés

egy x10 mini pro telefonom van most és akarok venni egy Xperia Z Ultra-t,szerintetek nehéz lenne megszokni?

nincs olyan nagy kezem...2,55 után nagyon meredek lenne a 6,44? bár tettszenek a nagy telefonok...



2013. júl. 18. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4.3"-ról elég gyorsan álltam át 5.5"-ra, bár az enyém nem volt akkora lépés. De a 6.44" hatalmas. Nyomogasd meg a telefont, és megtudod, hogy kell-e. Nekem a Note 2 pont méret, a 6.44 majdnem tablet méret, és az a fél" nem olyan nagy, hát, majdnem akkora mint 1 7"-os tab.. én nem vállalnám be, mert a hordozhatóság rovására menne. Nekem az nagy már.
2013. júl. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerősömnek is note 2-je van, köszi a választ, majd nyomkodom a boltban és meglátom milyen.
2013. júl. 18. 16:53
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és ő gombos nokia c1-ről állt át note 2-re.:)
2013. júl. 18. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Könnyen hozzászoksz, mert jó telefon, én is gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de a kamerája miatt inkább a Z-nél maradok.
2013. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is X10 Mini Pro-val szenvedek sajna, de ha bekerül a T-Mobile ajánlatába a ZU, akkor már megyek is megvenni.
2013. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!