Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade Go launcher?

ZTE Blade Go launcher?

Figyelt kérdés

Most volt a szervízbe a telefon, Go launchert tettek rá, de én letöröltem, így csak az android logó jön be. Megszeretném javítani, ezzel sikerülhet?

[link]


2013. júl. 18. 20:57
 1/4 A kérdező kommentje:

Aki nem akarja letölteni, annak itt van a szöveg:

Az alábbi lépések végrehajtásával a ZTE Blade okostelefon android rendszerét telepíthetjük újra. Minden lépést végre kell hajtani, egyiket sem lehet kihagyni.

Mielőtt hozzákezdenénk, töltsük fel a telefon akkumulátorát 100%-osra!

1. Szerezzük be az ZTE Blade-hez szükséges android rendszer telepítőjét, töltsük le ezt a zip fájlt az internetről:

[link]

2. Másoljuk rá a zip fájlt a telefon SD kártyájára. 3. Kapcsoljuk ki a telefont. 4. Kapcsoljuk be a telefont, és amint megjelenik a zöld Andrid logo nyomjuk folyamatosan a HANGERŐ LEFELE gombot, amíg meg nem jelenik egy ehhez hasonló lista:

Ez az újratelepítő menü.

A menüben navigálni a HANGERŐ FEL és HANGERŐ LE gombokkal lehet, egy menüelemet kiválasztani a HOME (házikó) gombbal lehet.

Végezzük el a következőket, aminek során a telefon rendszere letörlődik.

● Válasszuk ki a wipe data and factory reset menüpontot, és nyomjunk a Yes gombra a megjelenő listában. ● Ha kész, akkor válaszzuk ki a wipe cache partition menüpontot és nyomjunk a Yes gombra a megjelenő listában. ● Ha kész, Advanced menüpont alatt ezeken menjünk végig ○ Format boot ○ Format system ○ Format data ○ Format cache ○ Format sd-ext

Mindegyikre válaszoljunk Yes-szel.

Ha kész vagyunk a telefon rendszerének letörlésével, akkor a következő lépés a friss rendszer telepítése:

Válasszuk a listából az install zip from sd card menüpontot. Ekkor megjelenik az SD kártya tartalma, ahonnét az újonnan letöltött zip fájlt keressük ki. Nyomjunk a Yes-re, és a rendszer telepítése megkezdődik. Körülbelül 10 perc múlva kész a telepítés.

Eztuán a telefont újraindíthatjuk (reboot menüpont) és az új rendszer fogad! Az első indítás esetleges rendszer beállítások miatt kicsit hosszabb lehet a megszokottnál

2013. júl. 18. 21:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Így kell főzött romot telepíteni. Az egész leírással csak annyi a gond, hogy nem írja le az előkészületeket pl. hogy tette fel a cwm recovery-t. Ha fenn van akkor működik a dolog, ha nincs fenn fel kellene tenni, hogy működjön, ami tekintve, hogy az android logóig jut el a telefon, nem tudom mennyire lenne kivitelezhető ennél a modellnél.

Viszont ha be tudod hozni a gyári recovery módot, akkor ott csinálhatsz egy factory resetet (gyári állapotra állítás) és remélhetőleg betölti majd a rendszert a telefon és ismét működni fog.

2013. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy kell behozni a gyári recovery módot? Ha a hangerő szabályozós módszerrel, akkor, ahoz nem kell letölteni a fennt említett linket?
2013. júl. 18. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Csináltam egy recovery resetet. De bekapcsolás után, kéri a nyelv kiválasztását, stb. De amikor a kezdőképernyőre lépünk, akkor fekete kép fogad, csak felül van a legörgethető sáv.
2013. júl. 19. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!