Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most akkor mit vegyek? (Többi...

Most akkor mit vegyek? (Többi lent) Androidos tablet vs IOS tablet (ipad 4)

Figyelt kérdés

Tabletet szeretnék venni, a telefonom mostani androidos, ezért gondoltam egy androidos tabletre, de nekem az Ipad felé húz a szívem... Az előző telefonom egy iphone 5 32gb volt, de annak nem tetszett a menüje, de sz iphone meg az ipad menüje között elég nagy a kölülömbség.

Szóval, most az androidos telefonhasználókat kérdezem akik ipadet is használnak: androidos tablet vs Ios tablet?



2013. júl. 19. 00:27
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
iOS tablet.
2013. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Petya96 válasza:

IPad.

Amúgy meg semmi különbség nincs az IPad és az IPhone menüje között, hacsak nem az hogy hányszor hány alkalmazás fér el egy oldalon.

2013. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ah! Nem mindegy, hogy milyen a menüje, addig míg az jó szolgálatot tesz, míg stabil a rendszer, míg erős a hardver, míg flottul fut minden várakozási idő nélkül, míg szép a kijelző színei, elegendő, akár egyenesen lenyűgöző a felbontás...? Nem rosszból de úgy gondolom egy tabletnél ezek a fő szempontok, nem az, hogy milyen a menüje... Ha ez a fő szempont nálad, akkor vegyél valami igazán jó ár/érték arányú tabletet amitől nem hullik a hajad pl. Nexus 10 s menj fel playre, s a 100ezer launcher közül válaszd ki a neked tetszőt, s akkor olyan a menü, amilyet te szeretnél.
2013. júl. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor így kérdezem: apple ipad 4 64gb vs sony xperia tablet z vs asus memopad 10 smart vs google nexus 10?

Ezeken a tableteken gondolkodom, esetleg ipad mini...

2013. júl. 21. 02:04
 5/8 anonim ***** válasza:
ipad 4 64GB-ot választanám én (ha lenne ennyi fölös pénzem), neked viszont ha tényleg számít az OS kinézete, akkor a nexus 10-et ajánlom. Androidot olyan köntösbe öltözteted, amilyenbe csak akarod.
2013. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül Ipad 4-et veszek, ha esetleg nem tetszene a menüje akkor még ott van a jailbreak, azzal meg akármilyen témát be tudok állítani...
2013. júl. 21. 23:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Rosszul döntöttél. Nagyon rosszul... Sony Xperia Z Tablet veri az összes tabletet amit felsoroltál. Gyönyörű, és azt is olyan köntösbe öltözteted amilyenbe csak akarod. iPad nekem csak az IOS miat tetszik de egyébként meg kalap sz*r. Ennyi fölös pézből ami neked van, tuti, hogy a Sony tabot venném. De szerintem az iPadban sem fogsz csalódni.
2013. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát igazából az apple kétmagos cuccai sokkal többre képesek mint a többi kétmagos processzor. Ezt csak onnan tudom hogy ugye az iphone 5 is kétmagos de mégis ugyanolyan gyors mint a mostani s4- em (ami ugye 4+1 magos).
2013. júl. 23. 23:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!