Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A legjobb telefont szeretném...

A legjobb telefont szeretném megvenni, de nem tudom hogy melyik a jobb? HTC One, Sony Xperia Z, Samsung Galaxy Mega 6.3, Samsung Galaxy S4, BlackBerry q10, BlackBerry z10, iPhone 5?! Melyiket?

Figyelt kérdés

2013. júl. 19. 09:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy legjobb mindegyik másban jobb és más is a platform ezt így nem lehet meghatározni.
2013. júl. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
En iPhone-t mondok a samsung parti meg samsungot fog mondani.ezt neked kell eldontened
2013. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nekem nagyon tetszett az új BalckBerry bár még csak így teszteken láttam, de úgy naggyából engem megnyert. A Samsungok elég jók,de a Sony Z strapabírobb azoktól. Az iphone mindenhol ott van :D az tetszik benne, hogy nagyon sok kiegészítőt lehet hozzá kapni a dokkolós kihangosítótól elkezdve a személyi mérlegig.
2013. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

iphone-t húzd ki ha jó telót akarsz :D abban csak az ezüst almát fizeted meg.

Z vagy S4.

Z:Tft kijelző ami nem túl szép, 2330mAh akksi nem kicserélhető, de viszont ütés por és vízálló

S4:Szép kijelző, 2500mAh akksi amit ha akarsz kiveszel és beleteszel egy 3500mAh méretűt ha találsz hozzá.Műanyag hátlap és IP57-nek nem felel meg(nem ütés por és víz álló)

2013. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
4-es vagyok a HTC kimaradt, az is jó csak 20-al drágább mint a másik 2(árukeresőn)
2013. júl. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az s4-et is kihuzhatod nyugodtan,ha tenyleg jot akarsz venni .. Iphone 5 nekem bejott(8 honapi volt) es akinek htc one (nem one x vagy one v) van,azok is elegedettek .. Most sajnos s4 van(3 hete). Egyebkent par hetig volt note2 is(azt ugyan nem irtad) - az viszont meglepoen jol muzsikalt
2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is iPhonet és a Blackberryt lődd ki ha jó telót akarsz:D

HTC One vagy Galaxy S4-én a kettő közül döntenék.Mindkettő csúcsgép,gyorsak,nem akadnak és fagynak.Amelyik jobban tetszik azt vedd.Nekem S4-em van maximálisan meg vagyok vele elégedve.

2013. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettetek.
2013. júl. 19. 19:13
 9/13 anonim ***** válasza:
mire esett a választás?
2013. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
HTC
2013. júl. 20. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!