Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ZTE Blade Fekete kép?

ZTE Blade Fekete kép?

Figyelt kérdés

Most volt a szervízbe a telefon, Go launchert tettek rá, de én letöröltem, így csak az android logó jön be. Megszeretném javítani, ezzel sikerülhet?

[link]

Aki nem akarja letölteni, annak itt van a szöveg:

Az alábbi lépések végrehajtásával a ZTE Blade okostelefon android rendszerét telepíthetjük újra. Minden lépést végre kell hajtani, egyiket sem lehet kihagyni.

Mielőtt hozzákezdenénk, töltsük fel a telefon akkumulátorát 100%-osra!

1. Szerezzük be az ZTE Blade-hez szükséges android rendszer telepítőjét, töltsük le ezt a zip fájlt az internetről:

[link]

2. Másoljuk rá a zip fájlt a telefon SD kártyájára. 3. Kapcsoljuk ki a telefont. 4. Kapcsoljuk be a telefont, és amint megjelenik a zöld Andrid logo nyomjuk folyamatosan a HANGERŐ LEFELE gombot, amíg meg nem jelenik egy ehhez hasonló lista:

Ez az újratelepítő menü.

A menüben navigálni a HANGERŐ FEL és HANGERŐ LE gombokkal lehet, egy menüelemet kiválasztani a HOME (házikó) gombbal lehet.

Végezzük el a következőket, aminek során a telefon rendszere letörlődik.

● Válasszuk ki a wipe data and factory reset menüpontot, és nyomjunk a Yes gombra a megjelenő listában. ● Ha kész, akkor válaszzuk ki a wipe cache partition menüpontot és nyomjunk a Yes gombra a megjelenő listában. ● Ha kész, Advanced menüpont alatt ezeken menjünk végig ○ Format boot ○ Format system ○ Format data ○ Format cache ○ Format sd-ext

Mindegyikre válaszoljunk Yes-szel.

Ha kész vagyunk a telefon rendszerének letörlésével, akkor a következő lépés a friss rendszer telepítése:

Válasszuk a listából az install zip from sd card menüpontot. Ekkor megjelenik az SD kártya tartalma, ahonnét az újonnan letöltött zip fájlt keressük ki. Nyomjunk a Yes-re, és a rendszer telepítése megkezdődik. Körülbelül 10 perc múlva kész a telepítés.

Eztuán a telefont újraindíthatjuk (reboot menüpont) és az új rendszer fogad! Az első indítás esetleges rendszer beállítások miatt kicsit hosszabb lehet a megszokottnál


Csináltam egy recovery resetet. De bekapcsolás után, kéri a nyelv kiválasztását, stb. De amikor a kezdőképernyőre lépünk, akkor fekete kép fogad, csak felül van a legörgethető sáv.


2013. júl. 19. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Működhet, igen. És jobban is jársz, mint a mostani, ezek szerint kókányolt rendszerrel. Ellenben letölteni innét kell:

[link]

2013. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már tettem fel egy ehez hasonló kérdést, de azt a választ kaptam, hogy működhet, de az előkészületek nincsenek leírva. Mik lennének azok, egy részletes leírással, mert nagyon nem értek ehez, de nem akarok megint 5ezret kiadni érte, hogy megcsinálják.
2013. júl. 19. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!