Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megéri még Note...

Kaszas9714 kérdése:

Szerintetek megéri még Note 2-t venni?

Figyelt kérdés
Eljött az idő az életemben, amikor szeretnék egy nem fagyogató, és rendesen használható telefont venni. Tisztában vagyok minden tulajdonságával, minden méretével. Nagy kezem van, 2 m. 5 centi vagyok, tehát szerintem még "jól is állna", csak nem tudom, hogy megvárjam-e a Note 3-at, ami nemsokára jön, vagy még a 2 is tökéletesen használható-e a mindennapokban. Válaszotokat kérlek indokoljátok meg, és előre is köszönöm őket!

2013. júl. 19. 13:54
1 2
 1/17 anonim válasza:

Szervusz.:) szerintem teljesen megeri. tudod miert?

gondolj bele tavaj jott ki az s3 iden pedig az s4. es mi a kulombseg? hat nagyon nincs sok. hamost kovetkeztetsz jon a note 3 ami ahhoz lesz hasonlo mint az s4. tehat nem lesz sok kulonbseg a note 2 es a note3 kozott

2013. júl. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát azért van különbség az S3, és az S4 között..és most nem a sok szoftveres Jedi-zős baromságra gondolok, mint "elhúzom a kezem és lapozok", hanem hardveres különbségre...az S4 rendesen odaver az S3-nak...csak nem tudom, hogy a note 3 meg fogja-e érni a (gondolom) írdatlan nagy árát..
2013. júl. 19. 20:57
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem note 2 van. Nagyon príma cucc és az akku is nagyon jól bírja. viszont ha meg szeretnéd várni a note 3at akkor mindenképpen a magyarországi megjelenés után 4-6 hónappal később vedd meg. Egyrészt mert olcsóbb lesz másrészt meg addigra javítva lesznek a szoftveres és hardveres gyerekbetegségek. Pl note 2 és s3 esetében a hibás eMMc chip. keress rá. Tehát kb tavasszal vedd meg a note 3at. Ha addig nem tudsz várni akkor most nyugodtan vehetsz note 2t. Kiforrott már a dolog rendesen. Mindenképp gyártói garanciával vedd.
2013. júl. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát addig nem szeretnék várni, és a videók alapján már nagyon tetszik. annyira, hogy meg is rendeltem. Tudsz róla írni, hogy milyen használni a mindennapokban? Nagyon kíváncsi lennék rá. Hogy nem-e zavaróan nagy, hogy tudod-e használni a Seggtollat, stb...:)
2013. júl. 20. 14:32
 5/17 anonim ***** válasza:
A gyártói garancia minden Samsung készülékre érvényes. Ez a telefon isten. Elfér könnyen. A seggtoll is király. Kár lelőni a poént. Tapasztald ki! A telcsi nem a legkönnyebb darab és rohadt törékeny a kijelzője. Ennyi a hátránya.
2013. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hahó. Ennyi pénzért egy kis kiegészítéssel miért nem veszel egy S4-et.
2013. júl. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mert a Note 2 phablet, az S4 egy telefon. Nincs hozzá toll sem. Kisebb akkumulátor és kijelző. Gondolom ezért.
2013. júl. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam az S4-en, de az nekem nem elég..nem is tudom...nem elég "feltűnő". mindig sima telefonjaim voltak..pl. HTC Wildfire, Samsung galaxy S, Nokia lumia 800. Mostmár szeretnék valami furát, valami nagyszerűt, és én ezt a Note2-ben látom meg :)
2013. júl. 22. 23:42
 9/17 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a válaszokat! :) Még annyit kérdezhetek, hogy a komolyabb programok elfutnak-e rajta rendesen? Gondolok itt egy Real Racing 3-ra, Modern Warfare-ra, vagy valami hasonlóra :)
2013. júl. 22. 23:44
 10/17 anonim ***** válasza:
A gyártói garancia csak a Samsung Magyarországtól vásárolt telókra érvényesek. Ezekhez van csak magyar garancia jegy, számla. Csábító szokott lenni egy nagyon olcsó ajánlat, de azokra csak fusi bolti garancia van. Ami semmit sem ér kb. Megéri picit drágábban magyar gyártói garanciás note 2-t venni. Sok gsm bolt árul normális samu garanciával note 2-t. De résen kell lenni, hogy minden papíron stimmeljen az IMEI szám. Ha valami hibádzik akkor nem szabad megvenni vagy vissza kell vinni azonnal.
2013. júl. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!