Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszhet a garancia ha...

Botlik Fruzsina kérdése:

Elveszhet a garancia ha T-mobilnál újonnan vásárolt készüléket nem bolti micro sim kártyával, hanem vágott micro sim kártyával használom?

Figyelt kérdés
A napokban szeretnék venni telefont a T-nél előfizetéssel, viszont egy másik T-és sim kártyával lenne használva amit már a T-mobile 4500 ft-ért cserél ki micro simre. Ezért gondoltam a micro sim vágásra, viszont nem tudom hogy okozhat-e ez garanciával kapcsolatban problémát...

2013. júl. 20. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez gondot nem okozhat a telefonba, de azért jól gondold meg hogyan vágod a sim-et inkább cseréltesd ki mert abból csak úgy is baj lesz ha házilag nyúlsz hozzá. Egy kis hiba és dobhatod el az egészet. De telefon esetében garancia vesztést biztos nem okoz. Mert azzal a telefonnak nem árthatsz ha rossz nem indul el a sim kártya, magyarul nem tudja regisztrálni de a telefon attól még működik csak a kártya nem.
2013. júl. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Én is valami hasonlóra gondoltam... Semmiképp sem én vágnám, GSM boltban 500 Ft környékén csinálják ha jól tudom
2013. júl. 20. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!