Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhone 4 ben hol vannak a...

Az iPhone 4 ben hol vannak a telefonszámok?

Figyelt kérdés
Nem találom sehol :(
2013. júl. 20. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Mnek neked iphone,ha az ilyen alap dolgokat se tod?
2013. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
na igen...ilyen dolgok még a használati utasításban is benne vannak.
2013. júl. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
.. és akkor a normális válaszok?:))))
2013. júl. 21. 14:44
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
de nehéz lenne megnézni...de nem tudom, meg fog-e lepni, van egy olyan fura nevű dolog, általában a bal első a dock bar-ban, hogy "Telefon"...ugye milyen egészen logikátlan neve van? ezek után szinte megint egy teljesen logikátlan elnevezést láthatsz alul, amit "Kontaktok"-nak neveztek el...ez különben meg elérhető az Eszközök mappában is külön ikonnal...szóval egyenesen 2 lehetőséget is találtál volna a használati utasításban, ha esetleg belenéztél volna...
2013. júl. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönjünk flegma kapitány :)) megtaláltam, bár ezek nem azok a telefonszámok amiket én kerestem, ugyanis ez szinte az összes facebook ismerősöm, és nekem nem ez kellene, de azért nézzük le a másikat igen.. gratulálok (Y)
2013. júl. 22. 01:20
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

1.dobd ki az ablakon a telefonod annyiszor,míg használhatatlan lesz(iphonenál elég 2x)

2.vegyél egy Nokia 8310 telefont

3.nyisd meg rajta a névjegyzék>telefonszámok ablakot

Remélem az ilyen telefonokhoz többet fogsz érteni mint az ifos-hoz

SZÍVESEN

2013. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen hogy mekkora rosszindulatú emberek vannak :oo ..
2013. aug. 9. 20:05
 8/9 anonim ***** válasza:
de őszintén...magyar nyelvű telefon. sokak szerint az iOS még unásig is le van egyszerűsítve...mi nem egyértelmű? amúgy ha nem szinkronizáltad volna be a Facebook profiloddal, akkor nem lenne benne...ha keresnéd megtalálnád...ott van szépen magyarul, hogy csoportok. kiveszed a pipát a facebook-ból, és máris eltűnnek azok...
2013. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2013. aug. 10. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!