Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » MIk lehetnek egy pl. Vaterán...

MIk lehetnek egy pl. Vaterán vásárolt iPhone buktatói?

Figyelt kérdés

Mi az amire figyelni kell? Mik lehetnek a buktatók, mai miatt letilthatják.

Hamis telefon is felmerülhet pl a 4-es szériák között? (Vatera elég megbízhatónak tűnik nekem, de cádoljatok meg kérlek ha nem az)



2013. júl. 20. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Leginkább a garancia kérdéses. Ha nemzetközi garanciás, akkor azzal sincs gond.
2013. júl. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

oldalak szerint mindegyik megbízható, de csalók mindenhol vannak. szerintem a vaterás vásárlásnál már eleve az a buktató, hogy csak miután megvetted, az után léphetsz kapcsolatba az eladóval. na most tegyük fel feltűnteti, hogy van személyes átvétel(ez fontos, csak és kizárólag személyesen vegyél telefont, végigpróbálgatni stb.), majd miután megvetted, közli, hogy mégsem 100%-osan megoldható a személyes átvétel, meg kásásan összevissza beszélni. most ez persze kizárólag ha egy gyanús emberről beszélünk. ellenben már a vatera meg vonja le a jutalékát, te meg közben mégis elállsz az üzlettől. rengetegen csinálják azt, hogy bár van egy telefonjuk valóban, de nem kívánják eladni, ellenben felteszik, hátha beleugranak 4-5en és elutalják a pénzt.

szóval a lényeg, hogy mindenféleképpen személyes átvétellel üzletelj, ha esetleg nem nagyon értessz hozzá, akkor kérdezz meg egy hozzáértőbb ismerőst, akinek már volt iPhone-ja. én így amiket fel tudok sorolni, az például a letiltás, ez ellen nem árt írni egy adás-vételit, amiben kijelenti az eladó, hogy a telefon nincs terhelve semmilyen tartozással, és az a saját tulajdona. mivel nem tudom konkrétan melyik telóról van szó, iPhone 4-nél a leggyakoribb hibák egy másfél-2 éves korúnál a híváshangszóró gyengülése(kosz lerakódik benne), illetve a home gomb egy idő után szintén koszolódik belül, és gyengén reagál. ez normálisabb szervízben 2 db 7-8ezer Ft-os javítás lenne, ezért nem árt ezeket alaposan kipróbálni. 4S-nél már a home gomb probléma megoldódott, ott mivel újabb, esélyesebb a letiltás. más hirtelen nem jut eszembe, de a lényeg, hogy nem oldalfüggő, hogy átvernek-e.

2013. júl. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!