Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok nagyon érdekes alkalmaz...

Tudtok nagyon érdekes alkalmazásokat androidos telefonra (ZTE Blade 3)?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok mint pl talking tom cat,yumm, 3dweapons stb... amivel nagyon jól el lehet szórakozni
2013. júl. 20. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én mondjuk ezen meglepődtem, a neve "Pocket". Ezzel ha egyszer fellépsz wifin netre, le tudod menteni a világon létező összes weboldalt, és amikor nincs wifi akkor ugyanúgy meg tudod nézni. Akkor pl. hogyha Rootolva van a mobilod, van olyan hogy ScreenCast. Ezzel videót tudsz csinálni a képernyődről, és visszanézni, azaz mobilos Gameplay-eket forgathatsz. Akkor van hogy Paper Camera. Ezt nézd meg te, mert nem tudom leirni, de nagyon jó.
2013. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!