Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kijelzőcsere? Mennyibe fájna?

Kijelzőcsere? Mennyibe fájna?

Figyelt kérdés

Leejtettem a telefonomat és elég "szépen" megrepedt az üveg. Érintésre reagál azon a helyen, meg a kép is jó. Nem vagyok nagy telefon szakértő. Mit kellene kicserélni? A kijelzőt, vagy csak az üveget vagy hogy is van ez? És mennyibe fájna ez nekem, mennyibe kerül? Féléves telóról van szó.

Huawei ascend y200


2013. júl. 21. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én rá ültem a telefonomra. Samsung Note 2. 140000 Ft volt. Most 120000 a jelenlegi ára. Szakszervízbe vittem. 45000 Ftért úgy megcsinálták, hogy csak egy rossz emlék. 1 órás munka sincs. A tiédet tuti olcsóbban megcsinálják.
2013. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

és milyen szervízbe vitted? Mármint én t-mobilos vagyok, így elég egy t-mobilos üzletbe vinnem? Vagy hova vigyem?

És ez kézpénz? Mármint, ha én előfizus vagyok ,ugye nem megy a számlára.

2013. júl. 21. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a Samsung szakszervízbe vittem. Nem tudom, de biztosan van szakszervíze a telefonodnak is. A T-mobile is valószínűleg oda küldi javításra.
2013. júl. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát ez a Huawei nem túl felkapott telefon, szerintem a közelben nincs olyan szervíz ahol ki tudják cserélni :(
2013. júl. 21. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Esetleg itt próbálkozz! [link]
2013. júl. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
utána néztem, van egy GSM szervíz, ott meg fogják tuni javítani? Ha igen mennyi idő? Vagy kérdezhetem úgy is neked mennyi idő volt még megjavították?
2013. júl. 21. 22:17
 7/9 A kérdező kommentje:
ja bocs most nézem 1 órás munka se volt, akkor csak az első kérdésre válaszolj majd :)
2013. júl. 21. 22:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Kijelző csere gyorsan megvan. Én helyi szervízbe vittem és készpénzzel fizettem. Gondolom postán fogod feladni. Előtte hívd fel őket és egyeztess mindenképpen!
2013. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem itt van a közelben egy kisváros, oda hetente 3x szoktam járni utána néztem, van egy GSM szervíz, majd megérdeklődöm hátha megtudják csinálni
2013. júl. 21. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!