Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek? Többi lent.

Szerintetek? Többi lent.

Figyelt kérdés
szerintetek jó a windows phone, mert ha igen, akkor nokia lumia 520-at veszek, de ha nem, akkor mondtok ennek az árán egy androidos telót?(szolgáltatói kínálat)

2013. júl. 21. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó a WP, nyugodtan megveheted.
2013. júl. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

A Wp nagyon jó OP rendszer , amennyire kell lehet bővíteni , de mégse az van mint droiddal hogy annyira testre

szabható hogy már a processzor kárára megy . Szerintem ez a legegyszerűbb és legkönnyebben kezelhető op rendszer , bonyolultan néz ki , de minden logikus benne , és olyan csoportosítások vannak benne ami mindenki számára világos , és rengeteg jó játék van minden kategóriában , nem lesz soha az az érzésed hogy túl kevés a játék , szerintem nagyon jó választás a Lumia 520 , én 820 ast készülök venni .

2013. júl. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
JA és még nagyjából 2 év támogatás van rá , androidnál ebben az árszegmensen nem találsz ilyen hosszú támogatást .
2013. júl. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. júl. 22. 16:10
 5/9 kutyus21 ***** válasza:
30%
Nyugodtan vedd meg a Lumia 520-at nekem is az van fehérben 45.000ezerbe került kártyásan minden szolgáltatónál➕ ezerszer leveri az androidot a Windows 7 meg a 8-as windowsal megáldott telefon.
2013. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan 2016 elejéig szól a hivatalos támogatás.Tehát jó lesz az 2.5 évnek is.Na droidnál olyan nincs,hogy egy 45ezres telefon ennyi hivatalos támogatást kapjon,az tuti.:)Még felső szegmensben is ritka.
2013. júl. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hogy értitek hogy támogatás? milyen támogatás?
2013. júl. 23. 18:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Addig kapsz hivatalos frissítéseket a telefonra.Androidot mondjuk veszel most 4.2-vel.Jön az Android 4.3,5.0 ami újdonságokat,új funkciókat,hibajavításokat hoz.Azt te biztos nem kapod meg a 40-45 ezres droidodra.A felső kategóriás telók esetleg,de te nem.Na most WP-nél más a helyzet,mert a Microsoft támogatja.Ősszel jön a 8.1,tavasszal pl.8.2,egy év múlva a 8.5.Újdonságokkal,új dolgokkal,amit az 520 is megkap,nem csak a 920.Jelez a telefonod,hogy új verzió érhető el,frissíted azt örülsz,az esetleges újdonságoknak.Telefonokra külön-külön is van javítás,pl. javítanak az 520 kamera szoftverén,és a frissítés után jobb képeket lősz vele.Javítások,új funkciók stb. összessége a támogatás.Úgy is fogalmazhatunk hogy miután a pénzed a pénztárgépben van,utána is törődnek veled,nem úgy mint egy 45 ezres droidnál.
2013. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi, így már értem:)
2013. júl. 23. 18:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!