Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a PowerVR...

Mi a véleményetek a PowerVR SGX531-es grafikus gyorsítóról?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagy játékos telefonok terén, de azért jó lenne, ha pár újabb játèkkal megbírkózna a GPU.Filmeket viszont gyakrabban nézek, ezért örülnék, ha legalább a 720p-s tartalmakkal megbírkózna a GPU.Erre a felhasználásra megfelelne az SGX 531,vagy érdemes lenne valami izmosabb GPU után nézni?


A válaszokat előre is köszönöm, sokat segítenétek vele. :)



2013. júl. 22. 00:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát itt az a baj h ez telefonfüggő, meg procifüggő is. Ha jól gondolom, akkor MT6577 van a kinézett telefonban. Ha igazam van, akkor az Alcatel, meg a ZTE készülékelet kerüldd, mert nem tudják megoldani a laggmentes 720p lejátszást, de pl. a Prestigio telefonok még a FullHD-val is megbirkoznak, pedig a hardver ugyanaz...
2013. júl. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, eltaláltad. :) Alcatel Onetouch Idol.Eléggé tetszett a telefon,ezért vennék is egyet a jövő hónapban.Az az érdekes, hogy az ilyen telefonnal rendelkező felhasználók azt mondják , hogy a 720p-s filmeket problémamentesen le tudja játszani a telefon, de érdekes módon a mobilarena tesztelõi szerint még el sem indult a 720p-s videò, ez pedig eléggé összezavart a döntésemben.
2013. júl. 22. 14:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, h az alcatelnek miért nem sikerül összehoznia a biztos 720p lejátszsást ezen a hardveren, de a ZTE-nek se sikerült. Ha olvasod a mobilarenat, akkor épp ma jött ki teszt a zte blade superről, ami egy az egyben ugyanaz mint az idol. Ott se megy a 720p. Bár az alcatel szerint hivatalosan képes hd video visszajatszására a cucc, mert elméletileg a kamera vesz 720p-ben. Lehet, h vinné a hd videokat, nem tudom, de lehet inkább szétnéznék még egy picit a piacon, h mik vannak még. Ha fontos a két sim, akkor prestigio telefont nézz, azok ugyanezzel a vassal simán viszik a 720p filmeket, de kisebb a kijelzőjük, illetve 512MB RAM van bennük. Keress rájuk a mobilarenán. Ha nem fontos a két sim, kb. ugyanennyiért már meg lehet szerezni az LG Optimus 4X HD-t
2013. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De az általános összehasonlításban nem túl erős már, a teljesítménye kb. az adreno 203 és 205 között van, talán majdnem olyan erős mint egy adreno 205, de az se mai gyerek már. Ahhoz képest még a huawei y300-ban is egy adreno 203 csücsül.
2013. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi szépen! :)


A Prestigiot ismerem,régebb ki is néztem egyet(PAP4500 Duo) de aztán jött a szolgáltatómhoz egy Alcatel OT Idol,és eléggé megtetszett,ezért gondoltam azt,hogy esetleg megvenném azt. :)

2013. júl. 22. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!