Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek jo telefonmarka...

Szerintetek jo telefonmarka az iPhone?

Figyelt kérdés

2013. júl. 22. 02:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem hogy jó, az EGYIK legjobb! Nem vagyok apple fan, sőt, droid párti vagyok, de azt még én is elismerem, hogy b*szott jó márka az apple. Főleg az iPhone 5 nagyon jóra sikeredett, csak nekem kicsit kicsi a kijelzője mert én kimondottan rajongok a tepsi telefonokért. Ha meg tudnám fizetni, biztos, hogy vennék egy i5-öt. Viszont volt egy i4-esem az nagyon rossz volt, de használtam hosszú ideig i5-öt többek között már IOS 7-el és sokkal jobb mint a 4. De inkább Androidot vennék annyi pénzért amennyiért az iPhone 5-öt árulják. Ja, igen kifelejtettem, hogy az iPhone 5 nem éri meg az árát. Nagyon túlárazott. Max úgy 85000-et adnék érte. 200000+-ért sokkal magasabb tudású Androidos telefont lehet találni. Apple fanok ide vagy oda, ez tény! Mindkettő op. rendszernek vannak nagyon jó és nagyon rossz tulajdonságai, de az applenak sokkal több rossz tulajdonsága van, amiket most nem sorolok fel mint jó. Androidnak csak annyi a hibája hogy egy idő után fagyni kezd, de ezt általában egy rendszerfrissítéssel meg lehet oldani. Tulajdonképpen ennyi.
2013. júl. 22. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
az iPhone nem telefonmárka! Az egy telefon, a telefonmárka az Apple!
2013. júl. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
71%
4-es iPhone-om van, teljesen meg vagyok elégedve, rossz tulajdonságot nem tudok rá mondani, mindennek megvannak a kiskapui 6.1.2-es rendszeren FŐLEG hogy megvannak és ennyi. Azonban én se újonnan vettem, valóban túl vannak valutázva!
2013. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jack Alvin ***** válasza:
81%
Nekem iPad4-em van és azt mondom ,hogy tényleg jó.Az Apple kitett magáért!
2013. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az iPhone az nem telefonmárka az csak egy elnevezés! A márka az Apple.
2013. júl. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen! Nekem az van és imádoom :DD
2013. júl. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!