Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s vélemények?

IPhone 4s vélemények?

Figyelt kérdés
megeri venni meg?nagyon tetszik,csak felek hogy vastag..meghogy a kepernyot nemfogom megszokni hogy olyan kicsi...kivulrol nagyon tetszik..mit gondoltok rola?16 gb eleg lesz?jelenleg nincs penzem 32 vagy 64 gb osra..uzemideje?egynapod kibir?

2013. júl. 21. 18:25
 1/6 anonim válasza:
16%
Már csak azért sem éri meg mert hamar karcolódik a kijelzője.
2013. júl. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Vastag? Szerintem már rég elértük azt a vékonyságot, ahol ez nem érezhető. Szerintem nem zavaró, főleg, hogy kicsi a kiterjedése (bár ezt te hátrányként éled meg). Én Nexus 4-ről váltottam vissza 4-re, 1-2 nap alatt megszoktam a kisebb kijelzőt (bár én jobban szeretem azt, amit egy kézzel is kényelmesen kezelni tudok).

Üzemidő tőled, pontosabban használati szokásaidtól függ. Ha nagy játékos vagy, kétpercenként netezgetsz, akkor nehezen fogja kibírni, de talán nincs is olyan telefon manapság, aminek ez feküdne.

2013. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
#1: nem tudom, változott-e az üveg 4-hez képest (szerintem nem), de én két éve fólia nélkül használom, és egy karc sem keletkezett (hátlapján már igen).
2013. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem karcolódik, üzemidő jó, és a kijelző mérete tökéletes, legalább 1 kézzel is tudod használni, mert ezeket az androidos asztallapokat nem igazán lehet. És az ios a legjobb rendszer. Tuti nem fogsz csalódni benne.
2013. júl. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Iszonyat jó élmény kezelni a gagyi Galaxy Y-om után, ahhoz képest hatalmas a kijelzője.

Persze haverom S2-jén játszadozás után kicsinek látszik a képernyő, de visszaszokik a szemem pár másodperc alatt.


Alapból jó állapotú használt és független 32gb-os

(május körül kb 110-120e voltak) változatot néztem ki mert sokat fotózok és videózok vele, végül ugyanannyiért mint amennyiért a 32-eseket láttam, vettem egy független használt kiváló állapotú 1 éves (egyébként Németországban vásárolt) 64gb-ost. Persze személyes átvétel volt így ellenőrizhettem a telefont hogy tényleg igazi, meg az eladó személyes adatait is felírtam.


Az üzemidőről annyit, hogy egy átlagos sulis napot kibír, 1 órás oda-vissza úton zenehallgatással, szünetekben játékkal és wifin netezéssel együtt, csak este rakom rá a töltőre éjszakára, így teljesen elégedett vagyok vele.


Egyáltalán nem vastag, noha annak látszik és az összes iphone közül ez a legnehezebb (140g), egy Galaxy S2 (116g) pehelysúlyú ez mellett telefon mellett, de persze ez egyáltalán nem negatívum egyik telefon részéről sem.

Fogása kényelmes, nem szappantartó ami kicsúszik a kezedből, hanem van hol megtámaszkodjon a tenyeredben.

2013. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan az mint a 4 csak gyorsabb és drágább is.
2013. nov. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!