Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudok az Ipodon szoftve...

Hogyan tudok az Ipodon szoftverfrissítést csinálni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek az apple termékekhez. Neten olvastam h csak 5.0s után lehet wifin keresztül frissíteni. Nekem még csak a 4.2.1 van rajta szval nem megy,gondolom akk gépre rá kell csatlakoztatni és úgy vhogy netről leszedni,de nem nagyonn tudom hogyan. :/

Szval letudnátok írni PONTOSAN h honnan tudom leszedninezekna frissítéseket,melyek kellenek és azt hogyan tudom rátenni az ipodomra?


2013. júl. 22. 08:06
 1/5 A kérdező kommentje:
4. generációs amúgy.
2013. júl. 22. 08:16
 2/5 reptoid ***** válasza:
Letöltöd a számítógépre az iTunes nevű zenelejátszót, rádugod a készüléket. Az iTunes jobb felül ki fogja írni a nevét, rámész. Utána bejövő oldalon ott lesz, hogy szoftverfrissítés. Arra menj rá.
2013. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2013. júl. 22. 10:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Apple logika: itunes nevű ZENELEJÁTSZÓVAL kell frissíteni... OMG
2013. júl. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 reptoid ***** válasza:

Mi a gond vele?

Pöppet hamarabb megvolt a lejátszó, mint az iTunes Store.

2013. júl. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!