Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonon volt vanami kék...

A telefonon volt vanami kék ikonos navigáció mikor megvettem. Mostanra eltünt, hogy lehet ez? Egy gyári beállításos visszaállítást csináltam közbe, lehet ezért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 08:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. De mivel frissítettem a MAP alkalmazást, azután tűnt el. De azzal is lehet navigálni, csak azt nem tudom, hogy az ingyenes vagy fizetős... De mivel Google alkalmazás, remélem ingyenes, mert szórakoztam vele egy darabig.
2013. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy fizettetnek ha fizetős.
2013. júl. 22. 11:07
 3/7 anonim válasza:
nem fizatős csak net kell a térkép megjelenítéséhez és persze a navigációhoz is :D
2013. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom, teljesen kikészített. Azt hittem én töröltem ki véletlenül.. Vissza lehet állítani? Nekem azért tetszett jobban a régi, mert a háttérvilágítást kikapcsolta ha nem kellett "irányítania".
2013. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Senki nem törölt semmit, egyszerűen frissült a maps, és egybeolvasztották a 3 szolgáltatását. Rybak: Töröld a frissítést, és tedd fel ezt: [link]
2013. júl. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 KissBakos válasza:
Ez érdekelne engem is hogy most akkor h a 3 at egybe rakták most mi a neve neki mert semmilyen gpst nem találok a telefonom azóta csak google térképet, hogy tudom visszarakni rá az eredeti gpst ? vagy mi a neve annak aminek rajta kellene lennie? mármint annak a neve ami 3 az 1 ben.
2013. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megkeresed ahová szeretnél menni, ott tartod az ujjad, alul feljön egy sáv. Húzd fel, és ott lesz, hogy útvonal.
2013. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!