Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Samsung...

Mi a véleményetek a Samsung Galaxy S IIImini-ről?

Figyelt kérdés
mindenképpen le akartam cserélni a telefonomat,mert a mostanim már réégi,meg...nemjó :D.és kinéztem magamnak az S IIImini-t,és már meg is rendeltük,úgyhogy már amúgyis mindegy lenne,még ha szar is :)).de azért gondoltam hogy megkérdem,mit gondoltok,jó tetefon?nem kell nekem valami supernemtudommi,csak 15 vagyok,de azért mégis :).írnátok pár dolgot róla?

2013. júl. 22. 17:03
 1/6 anonim válasza:

1.Ne írj, ilyen homokosan!

2.Csipkebokorvessző

3.Ilyenkor kérded meg, mikor már b+szhatod, mert úgyis mindegy?

4.Legalább nem úgy írtad volna, hogy "meg rendeltük"... -.-" Ebből is látszik, hogy anyuciék kifizetik a csöppségüknek (hánynom kell az ilyenektől)

5.Nekem is S3 minim van, eddig remekül szolgált, de ellentétben veled én kigyűjtöttem a zsebpénzemből és megrendeltem, EGYEDŰL, ugye milyen durva? Pedig csak 13 éves vagyok...

2013. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.semmi közöd ahhoz,hogy írok.

2.nem mindegy,hogy mikor kérdem??nyugodtan kérdezhetném akkor is,ha már rég megvan.

3.ha csak azért válaszolgatsz,hogy lenézz másokat,vagy csesztesd őket,inkább ne írj semmit.

4.fogalmad sincs,hogy a szüleim vették-e,vagy sem,azért,mert rendelTÜK,még nem azt jelenti,hogy ők is fizették.ha óhajtod tudni,én is a saját pénzemből veszem,anyuék egy banit sem pótolnak.

5.köszönöm szépen az egyetlen olyan fél mondatodat,ami hasznos is a számomra.

2013. júl. 22. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:

és az oltogatások után következik egy hasznos vàlasz:

S3 mini:két magos 1ghz proci-szinte mindenre elég

5megapixeles kamera:szép képet csinál,dobhatod ki ha van olcso fényképeződ.

1gb RAM:bőven elég,mehet a skype is a telora egyből

tárhelyek:8/16/32gb én a 16-ot remélem h az lesz neked mert a 8 az semmi egy ilyen telonak

oprendszer:jelly bean4.1-nekem nem tetszik.

kijelző: 4 inch ami szép nagy

am.csak kijelntem h egy galaxy s2-vel jobban jártatik volna.az jobb:)

2013. júl. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hopa elirtam:az olcso fényképező a kuka nem a telo
2013. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
fel sem tűnt,hogy elírtad,amúgy :D.és köszönöm szépen.
2013. júl. 22. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
nincs mit,használd majd egézségel
2013. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!