Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az AVAST Anti-theft alkalmazás...

Az AVAST Anti-theft alkalmazás ugyebár SMS-sel kommunikál a szerverrel. Ezek az SMS-k ingyenesek vagy fizetek érte?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg! Ingyenes! [link]
2013. aug. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Minden SMS amit a program hasznalata soran irok vagy a szerver valaszol?
2013. aug. 4. 22:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Kérlek nézd meg a linket, amit küldtem! Az Avast free, azaz ingyenes!
2013. aug. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi,megnéztem és ezt mind tudom,csupán annyi érdekelne hogy amikor sms-t írok pl. a /szám/ LOCATE kóddal a mobilszámomra és az avast szervere elküldi nekem SMS-ben a telefonom helyzetét akkor ezek az SMS-ek ingyenesek vagy én fizetek értük?
2013. aug. 5. 10:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kapsz pl. egy reklám smst, azért se fizetsz. Ha magadnak küldesz smst, azért pláne hogy nem fizetsz. Mivel az Avast a tudtommal az egyetlen ingyenes antivirus program, ezért az teljesen ingyenes minden téren. A linket azért kértem, hogy nézd meg, mert oda van írva, hogy sms free. :) Ha megakarod köszönni, zöld pont/pacsi a válaszaimra. Egyébként szívesen!
2013. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen,csak ugye más mobiljáról írom az SMS-t a sajátomra a kóddal és ezen kód alapján cselekszik a telefon. De akkor legalább a szerver->mobil SMS-ért nem fizetek.A dolog pedig megoldható,hogy online avast.com-ról adom ki a parancsot,s akkor teljesen költségmentes lesz a dolog. :)

Köszönöm.

2013. aug. 6. 13:00
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha magadnak küldesz sms-t, akkor miért ne fizetnél?


Nem tudom, hogy pontosan hogyan működik az AVAST, de ha a szolgáltatón keresztül küldesz SMS-t, akkor fizetsz érte. Ez biztos.

2013. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A linken semmilyen "sms free" szöveg nincsen. És nem is lehetséges sehogysem ingyenes sms-t küldeni a szolgáltatón keresztül. Kivéve a szolgáltatónak küldött speciális kódos üzeneteket.
2013. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. De azért csaknem fizetek,amiket az avast szervere küld nekem.
2013. aug. 7. 19:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem roamingolsz, akkor nem. Még jó, hogy a kapott sms-ért nem kell fizetni.
2013. aug. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!