Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri elcserélni egy androido...

Megéri elcserélni egy androidos telefont Windows Phone-os telefonra?

Figyelt kérdés
Van egy Sony Xperia U-m, meg akarok tőle válni(és most adódott egy lehetőség hogy egy Lumia 800-ra elcserélhessem), elegem van az android folyamatos szaggatásából és fagyásaiból, de nem tudom hogy mennyire fognak hiányozni az androidos alkalmazások vagy mennyire érzem magam majd bezárva a WP-n. Tapasztalatok androidról WP-re? Megérné?

2013. júl. 23. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell eldöntened, próbálj ki egy WP-s készüléket. Volt Lumia 900-am, de nekem nem jött be a WP, szóval vettem helyette egy S3-at.:) De persze mindenkinek más tetszik. Hát eléggé más rendszer, inkább tetszetősnek mondanám mint funkcionálisnak, felhasználóbarátnak. Alkalmazásokból egyre több van, szóval szinte mindenre találhatsz valamit.
2013. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Szerintem nem éri meg! Nekem WP-s telóm van és sokkal kevesebb rá az alkalmazás én is megbántam a WP-t.
2013. júl. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%

lumia 800ra,ami előnyöd lesz, hogy van ingyen navigáció,jó kamera, egyedi design, skydrive, nem fog életbe se szaggatni , ezek az alkalmazásokon való lovaglás meg már annyira unalmas hogy egy vicc.. az én telefonom vagy 40 program van mind a windows marketplaceböl, csak gondolom már kínjukba nemtudnak mit csinálni az emberek (vagy mit ..ogatni)

170.000 alkalmazásból ami tartalmazza az 50 leggyakorriban használtat minden platformon, xbox támogatással és a nokia saját szoftvereivel, komolyan kevés a program,gondolom..

én a helyedbe egy xperia u-t egy l800ra azonnal elcserélnék,valamelyik héten volt hozzá szerencsém (U-hoz) hátööö...nincsenek pozitiv tapasztalataim róla.

bár azt szokták javasolni hogy wp 7.5 , 7.8-as telefont ne vegyenek,dehát most is 2.3-as androidot használ 4.2 helyett, szóval igy ebben a felállásban én tuti elcserélném.

amúgy hátha meg lehet csinálni hogy elcserélitek pár napra és kipróbálhatod milyen és ha nem tetszik ne cseréld el

2013. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 FannaL ***** válasza:
100%
Igen, mielőtt telefontért kifizetünk egy csomó pénzt át kéne gondolni, hogy még is mire kell nekünk. Én droidról váltottam WP-re meguntam az örökös frissítgetéseket és a többit. 800-hoz is volt szerencsém. Bluetooth, semmit nem lehetett átküldeni/fogadni rajta(2.1), alapból a baj 7.8-as win volt kevesebb alkalmazás, bár igaz neki is vannak már frissítései. De az fix, hogy nem fagy és gyors még 1 év után is. Egyébként nekem most Lumia 620-asom van.
2013. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én Lumia 800-ról váltottam S3-ra és eddig nem bántam meg!
2013. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Androidos jobb,de ez télleg függ attól hogy mit akarsz vele. A windows phonet azért csinálták mert nem akarták megvenni az androidot...

Igaz az android fagy néha meg egyéb, de az alkalmazások terén az egyik legjobb. Ha kellenek neked az alkalmazások akkor inkább ne válts, a lumnián inkább ilyen alapokat telefonálás fénykép stb. De a wp is fagy meg akad 1ik ismerősömnek olyan volt és 1 rakás ....

Androidra ha érdekel vannak custom romok, utána nézhetsz.

2013. aug. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!