Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia Lumia 1020 tényleg...

Zsolt Photography kérdése:

A Nokia Lumia 1020 tényleg annyira jó-e képek szempontból mint amennyire beharangozták?

Figyelt kérdés
Ugyanis nekem elég fontos a kép minőség, sőt ez egyik legfontosabb tényező oldalam miatt, ezért is néztem ki ezt a telefont valamint mivel nincs benne java: a játék elindítja-e.

2013. júl. 22. 17:49
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
A legjobb. Aztán a Nokia 808! Ez symbian, de erről már millió képet találhatsz. Am jah, a lumián is van játék, de nem java.
2013. júl. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
11%

Ha csak a kép fontos akkor miért nem veszel egy drága fényképezőt!


A mobilfényképezésben ő a csúcs de a WP rendszer egy trutyi!

2013. júl. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

igen, annyira jó amennyire beharangozták.de ha a fotós képességeket obban meg akarod ismerni és tudsz angolul kicsit nézd meg ezt : http://www.youtube.com/watch?v=M_Q3bxo7vJI


[link] vagy itt van minden létező dolog a kameráról benne

2013. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

[link]


itt van néhány fénykép , szerintem lenyűgöző , még fényképezőgépbe se kapsz ennyire jót .

2013. júl. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm mindenkinek köszi AntRetardált tényleg lenyűgöző képek egyre jobban arra hajlok ha megjelenik akkor megveszem :) az meg kár,hogy nem indít el minden játékot mivel nincs benne java de eddig: Ios volt iPhone szóval azokat elindítja amit ios szerintetek ?
2013. júl. 23. 15:52
 6/26 anonim ***** válasza:
Nem! A Windows phone. Csakis az arra írt játékokat futtatja. Droid, ájfon, symbian cuccot nem, de ez igaz fordítva is. Ájfon sem futtat wp, sym, droid cuccot. Am a symbian3 pw 808 azon van java, csak már régi rendszer. Bár én nagyon szerettem a symet. Nos annak a kamerája is egy "állat" .
2013. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Lehet nincs JAVA, de XBOX játékok szerintem kárpótolhatnak ezért, amik azért jóval igényesebbek (szerintem) :)

Amúgy a második hozzászólóval ellentétben én már hónapok óta használok Lumiát, most jelenleg 925-ösöm van, amin szinte a legújabb szoftver van (1020-on van a legújabb), és eszméletlen jó!


Sajnos nagyon igaz, ami talán a második hozzászóló esetében is megfigyelhető, hogy amíg nem használja az ember (nem kipróbálja, használja), addig idegenkedik tőle és fúj, viszont aki huzamosabb ideig használta már, utána nem is akar hallani a többi, laggolós-fagyós, 12 egy tucat konkurenciáról...

2013. júl. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Az utolsóval majdhogynem teljesen egyetértek, kivéve annyiban nem, hogy én a mai napig használom a Nokia c7 et a wp mellett néhány olyan dologra ami a wp vel kivitelezhetetlen és nincs nálam a noti. Igen, a másik tel nálam van, újabban a kocsiban így Pl a navit is azon használom, mert ahhoz van autóstartóm meg töltő.
2013. júl. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek meggyőztetek megveszem lumia 1020 de még írhatnátok pár dolgot miért jó a WP telefon előre is köszönöm
2013. júl. 29. 15:29
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
a lumia1020 kamerája nagyon rondán néz ki ott a hátujján én nem választanám
2013. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!