Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem szerintetek,...

Melyiket vegyem szerintetek, és miért? Samsung Galaxy Fame, Sony Xperia j vagy Sony Xperia e? És ha tudtok,45. 000 forintig mondani jó telefonokat, akkor szívesen várom a válaszokat.

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 16:21
1 2 3
 21/25 anonim válasza:

Na hát én 2 napja vettem egy Nokia Lumia 520-at.Előtte csak androidom volt( Se xperia neo V).És megsúgok valamit:EZERSZER JOBB MINT AZ ANDROID!És tudod miért?Még egyszer nem fagyott le!A 8 magos samsung galaxy s 4 is képes megfagyni,de ez még soha nem fagyott le!Bármit csináltam vele!Sokkal gyorsabb mint bármelyik droid,és sokkal jobb a kezelőfelülete mint a droidnak,egyszerűbb és átláthatóbb.A képernyője gyögyörű,a full hd videókat képes elvinni,szebb a minősége mintha monitoron nézném.Bár igaz,nincs benne előlapi kamera és led villanóse,de én újonnan 45 ropiért vettem a telenornál,és nagyon jó telefon!Maximum egy hátránya van,csak 512 mb ram van benne,ami már nagyobb játékokhoz nem elég(pl.modern combat 4). Ha nem vagy játék mániás akkor vedd meg ezt!Nem mellesleg szerintem gyönyörű,a múltkor néztem egy tesztet.A lumiát és a sony xperia j-t mérték össze.A lumia széjjelkapta a j-t.Tehát én a lumiára voksolok.

Előn:Full hd videólejátszás,gyönyörű képernyő,hiper gyors,nagyon szépen szól,a fényképezője nagyon jó,ár-érték arány.

Hátrány:előlapi kamera(szerintem nem fontos),led villanó(hát,akinek kell,mert nekem biztos nem),és az újabb játékokat nem viszi.

Ui:Szerintem nézz utánna youtube-on,hogy milyen a gyorsasága és milyen játékok futtathatók rajta!

14/F

2013. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. júl. 27. 00:59
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a fame, azért, mert samsung, jó a kamerája, van benne vaku, jó a rendszere(bár a médiakeresés 600 évig tart), jól mennek rajta játékok, gyors a net(annyira azért nem). Amúgy vannak jók: huawei ascend y300(tmobilnál 30ezer), nokia lumia 520, nokia lumia 610(ezek 40-50ezer körül vannak mindenhol), lg l3II(ez nem annyira jó, tmobilnál 34ezer), htc desire 200(ebben jó a hang, de a rendszer nem a legújabb, 32 vagy 34ezer tmobilnál nem emlékszem)
2013. okt. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

vegyél blackberry bold 9900 at , használtan kapsz 45 ért

vagy sony xperia sola-t

esetleg nokia lumia 520 at

2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat!
2014. jan. 28. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!