Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520? Vélemény? Jó...

Nokia Lumia 520? Vélemény? Jó telefon?

Figyelt kérdés
Jobb a Nokia 46000,--ért, mintha mondjuk 52000.--ért vennék egy Samsung Galaxy Ace 2-őt? Indoklást is szeretnék, és ha van több tipp, akkor megköszönném hogyha oda is leírnátok hogy miért az, hogyha a Nokia, arra is szeretnék indoklást! Köszönöm

2013. júl. 24. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
16%

Nekem mèg nem volt Nokia Lumiám. Egy idöben ilyet szerettem volna... De nem tom h mennyire

megbízható. Sztem akkor már inkább Samsungot vagy Sonyt vegyèl.

2013. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Samsung, vagy Sony
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lumia 520.2016-ig garantáltan érkeznek rá frissítések.Na most ezt egy hasonló árú Androidos telefontól biztos nem kapod meg,100%.Az hogy a Microsoft minimális rendszerkövetelményei a gyártókkal szemben szigorú,és hogy a Windows Phone8 egységes jól optimalizált rendszer,ezért ugyan olyan gyors az 520,mint egy 920.Na most egy alsóbb kategóriás Androidos telefonnál biztos lesznek kisebb,nagyobb gondjaid.(akadások,újra indulások,bereccenések)Amúgy Bog is szépen elmondja.10X éve tesztel telefonokat.

http://www.youtube.com/watch?v=PgDCPNioH6c

Én azt gondolom,hogy a Windows Phone8,és a Lumiák jók.Pláne ebben az árkategóriában SZERINTEM jobb választás egy WP8-as kis Lumia,mint egy ilyen ACE 2 féle android okos telefon "kezdemény". Egyszerűen többet kapsz a kis pénzedért.Egy atomstabil telefont,nem érzed hogy olcsóság van a kezedben,támogatást,nem beszélve a Nokia nyalánkságáról az ingyenes offline navigációról.Tehát nekem ez a véleményem.

2013. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen androidom volt Sony xperia play. De most már nokia lumia 620 van és elmondható hogy a wp jobb választás az androidnál! És az indok hogy ha pl.: multi task-ba 20-nál több van nyitva szinte nem is érezhető a változás ugyan ez androidnál már szinte meghalt a teló. (Szerintem.)Stílusosabb kezelő felület ezzel együtt jobb élmény is használni.
2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Samsung galaxy ace 2 ről a véleményem az hogy szar , a fő ok az hogy a dizájnja ugyan az mint a töbi kilentszázmilliárd fajta féle camcungnak , ha camcungot veszel , akkor egy olyan telefont kapsz amit pár hónapon belül megunsz , semmi különleges nincs benne , android van rajta , de szerintem főleg ha eddig Androidos voltál , sokkal nagyobb dolog lenne egy WP mint egy androidos telló , érdekesebb és új kezelő felület .

A támogatása hosszabb , ha egy telefonnak lejár a támogatása , akkor gyakorlatilag nem foglalkoznak vele , és a dél koreai kulánál ez a támogatás csak hónapokat , egyes eseteken heteket jelent míg a Nokiánál még 2 évet minimum . Internetet viszi , sok jó játék van rá és különleges .



Szóval szerintem NOKIA lumia 520 .

2013. júl. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Windows phone: Megbízható

Android: Nem.


Nokia Lumia 520-at vettem 2 hete, nekem többet nem kell Android. Szépek a Samsungok de nem ilyen rendszerrel.. 2 Samsungom volt, nem olcsók.

2013. júl. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát most tetszett ez a sok Nokia tag, de én csak annyit kérdeznék, h ugye ezzel nem kell hetente járnom a szervízbe???


Gigabyte Gsmartot vettem tavaly, azt ne vegyetek a SPEEDSHOP-BAN, KERÜLJÉTEK MESSZIRŐL, minden baja volt, s mehettem hetente Pestre, ami tök jó móka vidékről, elhihetitek.

2014. okt. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!