Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A ZTE Blade G mennyire jó...

A ZTE Blade G mennyire jó telefon? Amúgy mikor jött ki a telefon?

Figyelt kérdés
Megéri megvenni?

2013. júl. 24. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Árak. [link]


Vélemény. [link]

2013. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm....Saját tapasztalatok vannak esetleg?néztem már videót is róla,cikkeket olvastam...de van 1-2dolog ami nem jó,de van ami tényleg jó a telefonba... :/ ki áll amellett h megéri megvenni?az ár nem számit mivel telenor üzletbe 1dinárért veszem,havi 1000din utófizetéssel... :)
2013. júl. 24. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:

akkor itt is olvass el némi véleményt.


[link]

2013. júl. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ti mit gondoltok?vennétek ilyent?vagy inkább galaxy aced plus?nem egy kategória,de akkor is... :) Vélemény?
2013. júl. 24. 11:55
 5/10 anonim válasza:
Hát ha még érdekel nekem ilyen telefonom van, és tudok róla véleményt adni. Alapvetően jó telefon de 2 hibája van amit sokszor észre fogsz venni. Az első, hogy az 512MB ram miatt érzékelni fogsz akadásokat bár ez szerintem az enyhébb gond. A második hibája, hogy gyorsan felmelegszik és ez azzal jár, hogy a telefon kikapcsol nekem most a nyáron ha minden maximumon dolgozik a telefonon a melegben képes 5-10 perc alatt felmelegedni annyira, hogy kikapcsoljon és utána várhatod amig lehül, de már olyanra is volt példa, hogy 3-4 percre rá ahogy a kezembe fogtam a telefont kikapcsolt mert annyira felmelegedett. Ha a telefon nem melegedne fel ilyen gyorsan azt a kis akadozást el tudnám könnyen viselni de ez h felmelegszik sokszor zavar.
2013. aug. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Végülis blade 3-at vettem,mert nem volt az üzletben blade g....de egy nap után a töltője elromlott,vagy nem is volt eleve jó...és már 2 hete szervízben van,és nem tudnak róla semmit az üzletbe....
2013. aug. 13. 20:02
 7/10 anonim válasza:
Nekem Telenor smart touch pro van(zte blade g) imádom, nagy, szép, gyors, testreszabható. Életem legjobb mobilja <3
2013. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is a ZTE Blade G használom és nekem semmi bajom nincs vele
2013. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem csak annyi gondom van vele,hogy gyakran kidob pl.a böngészőből,vagy játékból akár sms írás közben is kidob a kezdőlapra.Kikapcsolni nem kapcsolt ki,2 hete vettem,csak akkor melegszik ha játszok rajta(báris még),szerintem jó kis telefon
2014. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#5 azt írják, hogy a melegedés problémát kiküszöböli a firmware update.
2014. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!