Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám ingyen független...

Hogyan tudnám ingyen függetleníteni android 4. 0.4-es Alcatel OT 995 (IceCreamSandwich) telefonom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak rá kódok, de sehogy sem találok ingyen elérhetőt. Gyári ROM, frissítve. A root menetét már nagyjából vágom - ha szükséges, de azért azzal kapcsolatban is elfogadok némi segítséget, ha belefér. Előre is köszönöm a válaszokat! ;)
2013. júl. 24. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sehogy ? Az első generációs t-mobilosokra lehetett kódot számolni(azt sem ingyenes programmal),de ha frissítetted 4-esre ,akkor már azok sem érnek semmit.
2013. júl. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
nem lehet kóddal. gépre kell kötni. pár perc alatt kész. megcsinálnám neked,ha nem ingyen szeretnéd...nah de igy....
2013. júl. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is ..egy tábla Milka csokiért a lányomnak :)
2013. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
NYILVÁN az érdekelne, hogy gépre kötve mit kell vele csinálni. Nem azt kérdeztem, hogy kód nélkül ki csinálja meg nekem pénzért. Nem sajnálom rá a pénzt, de most nincs rá plusz 3000 Ft-om.
2013. júl. 24. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
[link] ezt a programot kell megvenned hozzá 180 USD + posta ( + ÁFA ha kiszurja a vámos) -olyan 40-45e Ft-ból nálad lehet a cucc,ha szerencséd van és ezzel teljesen ingyen megcsinálhatod magadnak :)
2013. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
ennyi. köszönöm az elöttem szolónak. erröl beszéltem. ezért nem csinálunk ingyen semmit. mert mi beruházunk (igaz ezzel dolgozunk). érthető,hogy miért kérünk érte pénzt nem? de ha nincs felesleges 3000-ed, akkor probálkozz,és majd nem lesz elég a 3000,mert el fogod rontani,és sokkal többért lehet majd helyrehozni. ingyen nem fog menni otthon.
2013. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kérlek, Te arról beszéltél, hogy nem csinálja meg senki ingyen és kész. Mit mondtatok még? Össze kell kötni a gépet a telefonnal - ezért még mindig nem lennék hajlandó 3 rongyot kidobni - naponta megteszem. Kell egy program hozzá - nem nagy szám, bármit meg lehet szerezni. A lényeg! - amivel kezdeni kellett volna a leírást a sok kötekedés, és szarkasztikus megjegyzés helyett, hogy kell hozzá dongle vagy box.
2013. júl. 25. 14:03
 8/8 zozo34 válasza:
Én adnék akár 5 tábla csokit is :-)
2013. aug. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!