Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Első okostelefonom, de nem...

Első okostelefonom, de nem tudom, hogy melyik a jobb?!

Figyelt kérdés
Szeretnék egy okostelefont, és most fogok kapni, de nem tudom hogy android vagy windows phoen. Androiddal már van/volt dolgom, hisz ott van a tableten, meg sokszor használom szüleim telefonját... De nem tudom hogy változtatás vagy maradjak?! Tudom hogy a wp-n sokkal több ideig van a támogatás, meg jobban nézki meg gyorsabb, de az androidhoz vagyok szokva, és ha wp-t veszek, akkor ha megbánom? Maradjak androidnál hisz azt szoktam meg, és lehet hogy elsőnek az egyszerűbb lesz, vagy ajobbikat és gyorsabbat vegyem? Szerintetek? és kérlek, ne telefonpéldákat írjatok

2013. júl. 24. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülye vagy?? Android 4.1.2 a nyerő!!!
2013. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 FannaL ***** válasza:

Igen az Android nagyon elterjedt és menő, de az alacsony kategóriában nem nyerő. Én win-t vettem. Az osztályomban nekem van a legjobb telefonom, szinte mindenki Galaxy szériából választott magának telefont(Y,Ace, Ace2, s2), de itt is a többség azt mondta, hogy tényleg jobb a win. Az, hogy szebb a külseje csak egy dolog. El kell döntened, hogy mire kell, mondjuk az tény, játékra még nem igen való, bár már ez sem igaz van egy csomó játék is rajta. Én droidról váltottam WP-re, ugyan is nem játszok telefonon inkább a gyorsaságra, szebb kijelzőre, netezésre és a fényképre hajtottam, a frissítgetésekből meg egyszerűen elegem lett.

Na szóval a lényeg az, hogy neked kell eldöntened, hisz te fogod használni nem én. A Wp eleinte bonyolult volt android után, de meglehet szokni. De lehet, hogy első telefonnak a megszokott lenne a jobb választás, bár ki tudja... lehet azt fogod megbánni.

Egyébként szidják a Win-t mind a bokrot, azok akik nem értenek hozzá, vagy nem is merik, meg azok is akik megvették, de nem gondolkoztak, hogy mire kell nekik a telefon.

De voltmár egy csomó droid vs. win phone kérdés, szerintem azok között biztos megtalálod a választ a kérdéseidre, hogy melyik a jobb.

Egyébként nekem 620-am van.

2013. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!