Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csináljak hogy tudjam...

Mit csináljak hogy tudjam használni?

Figyelt kérdés
Találtam egy Sony ericsson st25i telefont,olyan helyen lakom ahol az a 2 rendőr akihez be kellene vinni elteszi magának sajnos /tisztelet a kivételnek /ezért megtartom csak nem tudom mit tegyek hogy ne legyen belőle bajom.Van aki azt mondja hogy nyomkövető van benne és ha bekapcsolom még akkor is megtalál ha kicserélem a sim-et.Szerintem hülyeség de azért jó lenne biztosat tudni.Mit tegyek hogy használhassam ?
2013. júl. 25. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit nem kell csinálnod csak egy gyári visszaállitást és utánna vagy megy vagy nem mert letiltották.
2013. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyomkövető nincs benne, bár minden telefont az IMEI szám alapján érzékelni lehet, de ezt csak nagyon kivételes rendőrségi esetben adják ki a szolgáltatók! Tehát ahogy az első irta, tegyél bele egy másik sim-et, gyári beállitások vissza, és ha szerencséd van, működni fog! Bár ha véletlenül keresi a tulaj, persze add vissza neki
2013. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!