Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy Note III...

Samsung Galaxy Note III mikorra várható kb? Igaz, h csökkennek a Note II árai és a Note III még inkább lenyomja majd?

Figyelt kérdés
Tetszik a Note II, a T-mobile-nál 5400-as havi előfizetéssel, 2 év hűséggel most megvehetném 113.000 Ft körül. Érdemes várni, h még olcsóbb legyen?

2013. júl. 26. 10:04
 1/1 kaszas9714 ***** válasza:
Na, végre még egy ember, aki most akar venni Note 2-t. Ugyan ezzel a csomaggal néztem, és én vasárnap megyek érte a t-mobile-ba. Ugyan ezen a kérdésen gondolkodtam én is, aztán arra jutottam, hogy nem érdemes várni. Egyrészt azért, mert a Note 2 nem lesz sokkal olcsóbb, szerintem olyan 100 000 forintig fog lemenni az ára ezzel az 5400 forintos havidíjjal. Másrészt, a Note 2 abszolút mindenre tökéletes. Gondolj bele hatalmas kijelző, marha gyors hardver, stb. Ez a telefon még mindig felsőkategória teteje. A Note 3 biztos, hogy nagyon érdekes lesz, de elvileg annak már 5.8-as kijelzője lesz, ami már nekem se lenne ideális, pedig nem vagyok egy kis ember. Ráadásul olyan 200 ezer forint környékén lesz a kezdő ár, és annyival sehol nem lesz se jobb, se gyorsabb. Valószínűleg belepakolják az S4 új tulajdonságait, FHD kijelzőt, stb, meg fejlesztik a Seggtollat. Én azt mondom, nyugodtan vedd meg a Note 2-t, 3 évig még biztos, hogy kellemes, és jó társ lesz a mindennapokra :)
2013. júl. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!