Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S4 VS. Galaxy Note 2?

Kaszas9714 kérdése:

Galaxy S4 VS. Galaxy Note 2?

Figyelt kérdés
Pro-kat és kontrákat, érveket, ellenérveket kérnék valamelyik telefon mellett, vagy épp ellene. Nem "off"-olni kell, nem fikázni, ha nem logikus magyarázatokat szeretnék. Bármi jöhet. Hogy szebb a kijelzője az egyiknek, hogy a másiknak van Seggtollja, vagy az egyik még nem kiforrott. akármi. :)

2013. júl. 26. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
A Note 2 a mérete miatt nem, nekem nem tetszik, nekem SGS3-mam van, és innen tudom, a Galaxy S telefonok jók. Elég a kisebb méret is szerintem, mert a Note már túlzás, a kijelzőjük szép (a Galaxynak sztem jobb), hardverre hasonlók a Galaxy-k és a Note-ok.
2013. júl. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A trónon az S4 áll jelenleg. Ez a zászlós hajója a Samsungnak. Szeptemberben leváltja a Note 3. Újítások tekintetében az S4 jobb. Amúgy meg a két telefon (bár a Note 2 phablet) egy szinten van. Nekem Note 2 van. A nagy kijelzője tévhitekkel ellentétben miszerint túl nagy a tele
2013. júl. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fon, könnyebb használni. Az S pennel pedig olyan funkciókat tudsz elérni könnyedén, amit az S4el soha.
2013. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egyértelműen note 2.
2013. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Note 2 nagy kijelző + gyorsaság verhetetlen .
2013. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!