Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezeket az...

Miért csinálja ezeket az XPERIA S telefonom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tehát. Mikor megvettem a telefont, egy Android 4.0.4 Ice scream 'szendvics' volt rajta. Mikor eldöntöttem, hogy veszek egy wifis routert, akkor a telefonom ki is jelezte, hogy van egy frissítés. Frissítettem, és rátette magától a 4.1.2 Jelly Bean-t. Na de amióta rajta van, egyszerűen szaggat a telefon. Tehát fő képernyők között váltogatok, és szaggat. Pedig nincs kint sok minden. Egy oldalon max 10db ikon, plusz a fő fő képernyőn egy óra, meg egy olyan izé, ahol ki-be tudom kapcsolgatni a wifit- bluetoothot stb. Meg azt vettem még észre, hogy zenét hallgatok, és ha közbe játszok egy játékkal, akkor szaggat. És nem érzem jogosnak ezt a szaggatást egy Bubble Blast 2 közben. Meg a fullHD videó amit csinál (ezt nem tudom, hogy már a frissítés előtt is csibnálta-e, vagy nem), az is szaggat. Telefon megnéztem, szaggatott. Felraktam gépre, és ott is szaggatott a videó. Miért? A frissítés miatt? Vagy egyszerűen valami elromlott a telefonban? Ha elromlott valami, és nem tudom bizonyítani, attól még kicserélik a telefont garanciában? és hogy mondjam meg az Anyámnak, hogy 100k-s telefon amit kértem, szar?

2013. júl. 26. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Frissítési hiba. Az akadozás azért van, mert nem törölte az adataidat, és így frissült, az 1080-as videó pedig szoftveres hiba, mindenkinél jelentkezik. A telefon tökéletesen hibátlan.
2013. júl. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. És hogyan lehetne ezeket megszüntetni? Tehát hogy az hogy a videó nem fullHD, hanem csak HD, az nem baj, de az akadozást ha a telefonban azt a beállítást alkalmazom, ami azt írja, hogy mindent egy az egyben töröl a belső memóriából, megoldhatja a problémát?
2013. júl. 26. 19:23
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg, de nem biztos. Én inkább frissíteném a Sony Update Service nevű programmal.
2013. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát mivel nem ismerem azt a programot amit írtál, először megpróbálok mindent kitörölni. De majd utána nézek! Köszi a segítséget!
2013. júl. 26. 19:33
 5/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy gyári visszaállitást és jó lesz.
2013. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jólvan. Megcsináltam, és csak még inkább szaggat a Bubble Blast 2, ha közben zenét hallgatok. A többi játékot meg sem merem nézni(pl. Dungeon Hunter 4). Plusz k**va sokat szívtam vele, mert mind a tizenakárhány gigát leszedni róla, meg vissza rakni rá, plusz a játékokat/programokat egyesével vissza telepíteni, plusz elölről kezdeni stb. Miért akad? Tényleg ilyen szar világot élünk, hogy 3hónap alatt elszaródik egy telefon? Egy 100 ezer forintos telefon??? Vagy a Jelly Bean nem tesz neki jót? És ha igen, hogyan tudnám vissza rakni a 4.0.4 ice cream 'szendvicset'?
2013. júl. 27. 17:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Ott cseszed el hogy úgyanúgy vissza raksz minden szemetet mint előtte volt.
2013. júl. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondtam már, Sony és a frissítések... Viszont ott a hiba, hogy teljesen újra kell húzni SUS-al, mindent törölni mindenhonnét, és csak a képeket, videókat, zenéket, dokumentumokat szabad visszatenni, semmi mást. Ezen felül érdemes lenne rootolni, és a gyári alkalmazásokból is írtani.
2013. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudod mit? Feltettem próbaképp. Annyival fejezem ki véleményem, hogy ha vissza akarod tenni a 4.0.4-et, állok rendelkezésedre...
2013. júl. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A játék mentéseket nem raktam vissza, csak az apk-kat, meg a zenéket és videókat. Semmit nem raktam vissza az android/obb és data mappákból. Viszont ha a 4.0.4 visszarakása segítene, akkor elfogadnám a segítségedet. Viszont most nem fogok rá érni, mivel megyek nyaralni. Esetleg augusztus 4. után ha tudnál segíteni, nagyon hálás lennék! Majd küldök üzenetet.
2013. júl. 28. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!