Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt mennyiért tudom eladni,...

Ezt mennyiért tudom eladni, és mit vegyek helyette?

Figyelt kérdés

Van egy Samsung galaxy S2 telefonom, kártyafüggetlen, a kijelző karcmentes, de a hátulja kopottas és a króm kereten is van egy-két lepattogzódás. Ezt szeretném eladni, a kérdés az, hogy mennyit kérjek érte? Új telóra 50k + az eladási ár van, ennyiért mi a legjobb készülék?


A válaszokat előre is köszönöm!



2013. júl. 26. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát attól függ garancia van rá? Olyan 40-45 lehet garitól függően. Én egy gyári garisat adtam el 47 000 ért ami nagyon jó állapotú volt és volt rá fél év gyártói garancia.
2013. júl. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gari már sajnos nincs rá.
2013. júl. 26. 22:29
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ha eltudod passzolni 45ért akkor tudsz majd venni egy optimus G telót,árában szerintem a legjobb készülék bár páran a nexus 4et tartják jobbnak,ezt majd te eldöntöd,mind a kettő nagyon fullos.

nekem G van ha kérdésed lenne róla írj.

2013. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb ugyan az a kettő szóval ha nem jönne ki a nexus 4 is egy nagyon jó telefon lesz bitang hardverrel.
2013. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!