Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.3 Suzuki GLX-es autót,...

Egy 1.3 Suzuki GLX-es autót, ami három éves és 1 6000 000 ezer forint van még belőle hátra, kb. mennyiért számítanák be az autókereskedésben ha helyette kihozok egy másikat?

Figyelt kérdés

(tetősín,vonóhorog,ködlámpák,2légzsák,klíma nincs).pici horpadás van az egyik ajtón.

Tudom hogy jobban járnék ha kiírnám az ablakába hogy ELADÓ csak így kevesebb az esélyem hogy elkel.(vagy nem?)


2008. jún. 28. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Minek vennél az egyik szar helyett egy másikat?

Kiszámoltad már, hogy mennyit buktál rajta?

Eladni szinte lehetetlen, vagy csak nagyon olcsón.

Miért nem veszel igazi autót, ami jobban tartja az árát, és még kényelmes is, és élvezet vezetni?

2008. jún. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Előző hozzászólónak: látszik, hogy te is csak úgy vagy Suzuki ellenes, hogy életedben nem vezettél. A Suzukik igenis jók, nem kell lépten-nyomon leszólni őket csak azért, mert ciki vmiért vezetni őket.

Hogy mennyit kapnál érte, az függ a benne lévő km-től, a modell eredeti árától, a kereskedőtől, hogy mennyire sérült az autó, stb. Megjegyzem, nem igazán mennek most a használt autók, így túl sok jóra nem számíts.

2008. jún. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
70%

[ Első válaszolónak, a Suzuki igen is jó autó! Nekünk is olyan van már vagy 5 éve és eddig még soha nem volt vele semmi baj. Műszakin és zöldkártyán sincsen vele semmi baj. ]


Ja, egyetértek az előttem szólóval!

2008. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%

Nemtudom, honnan veszed, hogy nem vezettem, sőt van is egy ilyen fostalicskánk. Útálom, és tényleg nem szívesen vezetem, a barátnőmé tulajdonképpen. Csak azért van, mert ingyen kaptuk az anyóséktól.

De így legalább nem bukok rajta, ha kipurcan, megy a roncstelepre. Nem is az a legnagyobb baj vele, hogy műszakilag egy tákolmány, hanem egyszerűen nem éri meg megvenni. Nem tudod normális áron eladni, mint mondjuk egy Opelt, Fordot, satöbbi.. Mert sok van belőle és a kutyának nem kell. Ilyen második-harmadik autónak, vagy a gyereknek gyakorolni jó.

Ja és akinek öt éve Suzukija van az ne ugasson nekem, hogy milyen a jó autó, mert nekem van ilyen is- olyan is és volt is és össze tudom hasonlítani.

2008. jún. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az Ignis király autó de én egy szóval nem említettem hogy ugyanilyet akarok venni.Semmi bajom vele csak sok a törlesztőrészlet.
2008. jún. 28. 23:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Az öcsém kiszámoltatta kereskedésben, hogy mi az ábra. Az jött ki, hogy ha a 3 éves autót leadja, akkor pont olyan mintha az utcáról menne be, és venne egy újat! Semmit nem nyer vele, csak újra indul a részletfizetés, egy új autóval nulláról, de a régit már nem kell fizetnie!


Te a három éves autódat nem biztos, hogy 1,6 M-ért el tudnád adni, de ha beviszed a kereskedésbe, akkor is jól jársz, ha csak elengedik a régi fennmaradó részleteit, és kihozd az újat!

2008. jún. 29. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
használtautó kereskedésre gondoltam
2008. jún. 29. 07:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Ott nem biztos, hogy kapnál érte annyit, mint amennyi a hátralévő törlesztés, és valószínűleg max. bizományba vennék át!

Itt van néhány ár tájékozódásnak:

[link]

2008. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!