Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber mobilinternettel? Miért...

Viber mobilinternettel? Miért nem működik? (bőv. Lent. )

Figyelt kérdés
Nokia c7-em van, és előfizetés általi mobilinternettel vagyok ellátva :D letöltöttem a vibert, behozza, meg minden csak amikor ki kell választani az országot, meg beírni a telefonszámot, azt megcsinálom, utna nyomok egy continue-t, és mindig azt írja, h ellenőrizzem az internet elérhetőséget. Pedig a telefon jelzi, h felkapcsolódott a hálózatra. Kipróbáltam wifin keresztül is, úgy se megy, de jobb szeretném mobilinternettel használni, ha már fizetek érte.

2013. júl. 27. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamit be kell állítani szerintem a hálózatok között. Bár ha wifiről is próbáltad, akkor Én sem tudom. Igazából azért írtam, mert pont nem régen raktuk fel a Vibert a haverom telefonjára C7 van neki is, de telefonálni nem tud vele, csak üzenetet küldeni. Valamiért erre a telefonra, vagy a Symbian rendszerre nem csináltak, csak Béta verziót. Ez esetben viszont akkor inkább a WhatsApp-ot ajánlanám, kicsit komolyabb üzenetküldő mint a Viber.
2013. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!