Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb, Huawei Ascend...

Melyik a jobb, Huawei Ascend P6 vagy a Sony Xperia SP?

Figyelt kérdés
Nyomos érveket kérek mind két telefon mellett, és akár ellenük is !

2013. júl. 27. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Huawei telefonoknak nincs jó minőségük.

Sony nevesebb gyártó minőségi premium telókat gyárt.

Xperia Sp hardveresen gyengébbnek tűnik de lekörözi bőven a tesztekben 2-3 ezer ponttal ami sok.

76500forintba kerül az Sp. Ha nem lenne ilyen drága a huaweit akkor sem venném mert kinai vacak.

2013. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én épp ellenkezőleg, azt olvastam hogy a P6-os elég jól sikerült, elég masszív, és jól össze lett rakva !

De köszönöm a véleményed !

2013. júl. 28. 20:06
 3/8 anonim ***** válasza:
szívesen majd írd meg melyiket választottad.
2013. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a huawei nagyon jó márka sokkal jobb mint a lefagyós sony
2013. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az egyik telefon boltos azt mondta: Sonyt nehogy vegyek nagyon szar teló
2013. aug. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fantomasz válasza:

engem is érdekelne egy jó válasz, de amiket ide írtak az egy

nagy semmi. ebből nem lehet ó döntést hozni. ha valaki veszi a fáradságot és válaszol, legalább első kézből tegye.ne a barátja unokatestvére halotta akocsmában valakitől.

2013. okt. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem van sp-m antutu ba 22289 pontot ért el..

az s3 18000 kb a p6 15000-ret.

Nem volt még huawei cuccom, de nem tünik valami jó minőségűnek, kinai gyártó..

az sp anno 76 volt .. most 95

2013. okt. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3/7 válaszoló én nem értem hogy miért mondod hogy a SONY lefagy nekem egy SONY Xperia Z3+ van és soha nem találkoztam lefagyással és előtte is SONY telefonom volt annál sem szóval én csak jót tudok mondani a SONY telefonokról nekem soha nem volt még semmi bajom a SONY telefonokkal apumnak is SONY telefonja van és nála sem volt lefagyás én úgy gondolom egy Japán cég mint a SONY megbízható és nagyon jó dolgokat gyárt TV Kamera,Fényképezőgép,Audio Hang Rendszer,stb,és jó ha tudod hogy a SAMSUNG is használja a SONY kamera szenzorait, a Huawei telefonokban is biztos van benne olyan szenzor egyik másik telefonjaikban ami SONY fejlesztésű PL: a Kamera én Kínai márkáktól tartózkodom nem bízom meg bennük főleg az időt állóságuk miatt.
2016. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!