Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik a mobilnetem?

Miért nem működik a mobilnetem?

Figyelt kérdés

Van egy Vodafone Smart II készülékem és VitaMAX csomagban 3000 forint utána 100 mega mobilnetet kapok. Eddig, hogy ne használja a netet a beállításokban az "Adat engedélyezve" kockából mindig kivettem a pipát, ezzel kikapcsolva a 3G-t, majd ha internetezni szeretnék, csak visszapipálom.


Ez egyik nap még működött is, viszont most hiába pipálom be, nem jelenik meg a H ikon a felső sávban és internet elérhetőségem sincs. Googlen már utánanéztem az APN beállításoknak, azok meg egyeznek, illetve ha valami mását találtam, már kipróbáltam, de egyikkel sem működik. Szóval a kérdésem, hogy mi lehet a probléma?



2013. júl. 27. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefont újraindítottad már? Az is elképzelhető, hogy nem nálad van a hiba, hanem nincs 3G hálózat valami probléma miatt.. én jártam már így :-)
2013. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már lassan két hónapja ilyen, szóval nem a hálózati elérhetőséggel van a gond és volt már szervizben is a telefon... Ott elvileg cseréltek benne valamit (gondolom antennát), de semmi változás, a garancia meg lejárt mire visszakerült a telefon, így újra nem tudtam leadni ingyen garanciáztatni.
2013. júl. 27. 17:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lehet hogy nem használtad, és be kell aktiválni a mobilnet szolgáltatást?

Ha szervizben van a készüléked akkor "közben"nem járhat le a garancia,mert az időtartam a szervizben töltött idővel meghosszabbodik.

2013. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta más sajnos tényleg lejárt, de továbbra sem működik... Egyébként nem hiszem, hogy be kéne újra aktiválni, mert feltöltés után kapom az sms-t, hogy jóváírták a 100 mega netemet, illetve kapok figyelmeztető sms-t is, hogy 3 nap múlva lejár a felhasználhatósága.
2013. szept. 7. 18:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Akkor valóban beállítás probléma...

ITT: [link]

tudsz rá kérni beállítást...bár nem néztem hogy a smart2 benne van-e:)

2013. szept. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, erről nem is tudtam! Bár mindhiába, lekértem, beállította magát a telefon, de így sem működik :( Szerintem hardveres probléma lesz, bár azt nem értem, hogy akkor a szervizben miért nem javították...
2013. szept. 7. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!