Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend P6 hátrányai?

Huawei Ascend P6 hátrányai?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy mennyire masszív, ha véletlen kicsúszik az ember zsebéből akkor mi történik vele?

Felmelegedéssel vannak-e problémák?

Képernyő mennyire karcolódik?



2013. júl. 27. 22:50
 1/3 anonim válasza:

Szia.

Nyilván ha kicsúszik egy telefon az nem fog tetszeni neki, de ha arra vagy kiváncsi hogy mennyire masszív, akkor azt kell mondjam, hogy nagyon.

Nekem már 2 hete van és oda vagyok érte.

A melegedéssel való tévhiteket is elosztlatnám...egyáltalán nem olyan vészes mint mondják. Játékoknál 30 perc után kezd egy kicsit melegedni és cső.

Képernyő pedig karcálló szóval birni fogja, de azért fólia nem árt (jah és a dobozába alapból van gumi tok) :)

2013. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Viraag1 ***** válasza:

Szia!

Egyébként nagyon masszív, prémium minőségű készülék, bár abban biztos vagyok, hogy az nem tettszene neki ha leejteném.

Melegedéssel csak töltés közben van probléma, ami szerintem normális ekkora készülékháznál. Egyébként 1-2 óra játék után sem melegszik fel annyira, hogy feltűnjön.

A képernyő karcolódik rendesen, de ezt egy pár 100 forintos fóliával meg lehet oldani, a hátuljára pedig a csomagban van tok. :)

2013. dec. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Viraag1 ***** válasza:

További hátrányai:

-Akkumulátor kicsit csenge, folyamatos használat mellett 8-10 órár bír ki, visszafogott használattal 1,5-2 napot.

-Fülhallgatóval elég halk. (nekem iPhone-om volt, amin általában 50%-os hangerőn hallgattam a zenét, ezen viszont max-on és még így se süketítő)

-Kijező fényereje: ha leveszem nem elég, ha felveszem kb 50%-ra akkor drasztikusan lecsökken az üzemidő

Kb. ennyi, előnyeit pedig nem is akarom sorolni, egyáltalán nem bántam meg, hogy megvettem. : )

2014. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!