Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony xperia tipomnak ugymond...

A sony xperia tipomnak ugymond "kijár" a kijelzője mennyibe kerülne a javitás ha elviszem szervízbe?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy ez tipús hiba-e...de már nem sokkal utána miután megkaptam ezlett csak vettem egy tokot és az "kicsit visszanyomta" viszont most észre vettem hogy jobban kijár mint előtte..ezt úgy kell elképzelni higy ahl a fekete rész van körbe sony felirattal a bal oldali sarok levált vagy nem tudom h monjdam..de ha visszanyomom egy időre visszamegy...:/ ha elviszem szervizbe mit csinálnak vele ?mennyibe kerülne ?nem szeretném ha sokba kerülne de félek hogy a végén az egész kijelző kijön..:( segítsetek pls..

2013. júl. 28. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ragasztva van és a ragasztás oldott. Ha garis elviekben megcsinálják. De ha mégse és tényleg ragasztott akkor elvileg aprópénz lenne visszaragasztani.
2013. júl. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Típus hiba, szerezz be egy másik telefont és egy helyesírási szótárt.
2013. júl. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hagyjál már a helyesírással annyira bírom ezeket a " vagány vagyok mert odaírom valahova hogy használj helyesírási szótárt" én kérdeztem valamit és nem kértem kommentárt ami nem a kérdéshez kapcsolódik... szóval ennyit rólad.;) és amugy a telefont nem kellett lecserélni okoska elvittem szervizbe megtalálták a garanciát és megcsinálták ingyen ;)) első válaszolónak köszönöm <3
2013. júl. 29. 21:29
 4/5 anonim válasza:

Bírom, hogy az ilyen marha okosak mint Te szivi, akik nem tudják felfogni, hogy a garancia érvényessége alatt ingyen van minden ha nem a Te hibádból romlik el,még az is ha új telót adnak (kicserélik), annyira tudtok pampogni, csak azt nem értem, hogy az üzletben hol,hogyan találták meg a Te garancia papírod, mikor az nálad van és Neked kell bevinned az üzletbe panasz esetén. :)

Legközelebb majd írd bele a kérdésedbe, hogy " lécccyke ne offolly, tudom h kell helyesirásí szótár" vagy valami hasonlót,ha már ekkora a szád.

Keménykedj csak, már az ember megjegyzést sem fűzhet ;) és ne szívd mellre nem lesz nagyobb. ;)

2013. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az egy dolog, hogy nem kellett lecserélni, de pár ismerősömnek ilyen telefonjuk van/volt és egy idő után újra kijött a kijelző nem egyszer voltak szervízbe, a végén már kaptak egy új tipot, de annakis kijárt a kijelzője.

Én is venni akartam ilyet,de nem láttam sok esélyét, hogy az rendben lesz, ezért nem vettem.

2013. júl. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!