Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos játékot szeretnék a...

Androidos játékot szeretnék a telefonomra, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Leszedek egy játékot, de kiírja a telefon, hogy csak valami google play, vagy áruházból lehet játékot szedni. Persze engedélyezhetem, de akkor elvileg bármi gond lehet. Lehet engedélyezni, tehát máshonnal lehet rátenni játékot?


Köszönöm.



2013. júl. 28. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, le lehet szedni máshonnan, de azt wareznek hívják. Ezt pedig a gyártó próbálja megszüntetni. Ezért nem mehet. Ha segíteni akarnék akkor azt írnám hogyszedj le valami crack-eltet. Vagy rirosszul teszeda telefonra.
2013. júl. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát ja...ha már sajnálod azt a párszáz Ft-ot egy alkalmazásra...ha engedélyezve van, hogy lehessen más forrásból származó fájlokat telepíteni, akkor rossz dolgokat töltöttél le. meg nem árt arra is gondolnod, hogy 10ből 2-3 ilyen tört játékba rejtőznek károkozó szkriptek is...ami legkevesebb, hogy telespam-elik reklámokkal a telódat...aztán mások is mindig jönnek ide, hogy értesítősávban megjelent egy reklámsáv, sehogy nem lehet eltűntetni stb...
2013. júl. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy sajnálom, de nincs net a telefonon, otthon sincs WI-FI, csak neten, és itt ingyenesen leszedhetőeket találtam. Másik állatira nem értek ehhez, azt se tudtam 1 hónappal ezelőtt, hogy mi az az android...XD XD Sosem játszottam telefonnal, mert utálok rajta játszani, csak kivi voltam, hogy milyen a Mini 2-ön, nagyobb képernyőn. :) :)
2013. júl. 29. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!