Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tegyek ha a telefonomat 2...

Kobolak Dora kérdése:

Mi tegyek ha a telefonomat 2 órán át a forró kocsiban hagytam és nem kapcsol be? Elkezd bekapcsolni de csak azt irja ki hogy samsung és utána a fajtája és ez ismétlődik egyfolytába.

Figyelt kérdés
a telefon fajtája: samsung galaxy mini 2

2013. júl. 29. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél újat.
2013. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ettől még nem kell újat venni.
2013. júl. 29. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Dehogy kell újat venni!

Csak most hagyd egy kicsit, le kell hűlnie. Egyelőre ne is próbálgasd, hanem majd pár óra múlva. Addig legyen normális szobahőmérsékleten.

2013. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de sajnos már ezt is próbáltuk.tegnap este óta nem volt bekapcsolva de semmi változás.kifogytam az ötletekből
2013. júl. 29. 10:41
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem szerezzél egy másik akkut hozzá akár kölcsönbe és azzal próbáld meg, ha azzal bekapcsol akkor új akku kell, ha meg nem akkor irány a szerviz.

Legközelebb ne hagyd a tűzőnapon, főleg autóba mert onnan még ki is lophatják. Én is a telefonom útközbe a műszerfalra szoktam tenni mert úgy könnyen fel lehet venni ha hívásom van, de ilyenkor én is inkább még útközbe is lerakom középre a hamutál elé, ott legalább árnyékban van és védve van.

2013. júl. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem is sanszos, hogy annyi neki, de legjobb esetben az akku ment tönkre. az akkukra rá is van írva, mekkora hőmérsékletet viselnek el, ez általában 50 fok. de ugyanez a hardverre is igaz, tehát ha mondjuk a proci főtt meg vagy az alaplapján valami más alkatrész, akár egy kis forrasztás megolvadhat, és máris elkezd összevissza viselkedni. nekem is anno ilyen problémám volt, zsebemben felmelegedett, és folyamatosan újraindult...
2013. júl. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!