Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y300 vagy ZTE...

Huawei Ascend Y300 vagy ZTE Blade Super (Grand X Pro)? Melyik a stabilabb?

Figyelt kérdés

Egy árban vannak, tetszik, hogy a zte-nek nagyobb és szebb a képernyője, de az elsődleges szempont, hogy ne akadozzon, lehessen vele normálisan telefonálni, ne fagyjon le olyan gyakran. A Huawei-n jelly bean van, ami nyilván stabilabb, szebb, stb. Mik a tapasztalatok?

Most Ace-em van, az katasztrófa minden szempontból. Csábít a zte, mi a véleményetek?



2013. júl. 29. 13:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Most találtam csak rá az LG Optimus L7 II-re, ami egy új dolog szintén ugyanebben az árkategóriában (előfizetéssel), jelly bean-nel és 4,3-as kijelzővel. Nem tűnik rossznak. Mit gondoltok?
2013. júl. 29. 14:00
 2/3 anonim válasza:

Nekem y300-am van, hibája, hogy nincs benne iránytű, a fényképek 5MP-hez képest gyenge, amúgy minden ok...

Páromnak ZTE Blade Super, hibája, hogy nagyon hangos még minimum hangerőn is beszéd közben, simán hallom, hogy miket beszél mellettem... És ami a páromat legjobban zavarja, hogy nem lehet hozzá semmilyen tartozékot kapni (se kijelző fólia, se tok, se ebayen, se máshol...) Meg enyhe döcögés van benne a menüben lapozásnál, de ez nem olyan zavaró.

2013. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ja, és még valami a zte-hez: 8MP kamerája van, de attól sem vagyok elájulva... a régi SonyEricsson x10 mini pro-m 5MP kamerával sokkal szebb képeket csinált, mint a huawei vagy a zte...
2013. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!