Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia vagy valamilyen...

Kavics17 kérdése:

Nokia Lumia vagy valamilyen Android?

Figyelt kérdés
nemsokára egy kis pénz áll a házhoz szal eldöntöttem hogy kell egy újabb telefon :D természetesen nem teljesen új készülék valami használt de nem tudom hogy valami Lumia legyen vagy android mert van egypár Lumia 710 es jó árban errefelé csak nem tudom melyik a jobb zenehalgátasra fotózásra meg web-ezésre kell csak néha játszok ha nagyon unatkozok :)

2013. júl. 29. 17:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért én kivárnám, azt hogy az android mennyire nem lesz támogatott. XD
2013. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

én sem tudom, én azt látom hogy a másfél éves optimus 3D-re csak 2.3 van, a samsung s advancemre még mindig nem jött ki az új szolgáltatól,és hogy a sony tulajok egyfolytába mondják a gyártó oldalain hogy mikor óhajtja már kiadni a frissitést.az android támogatottsága nem kérdéses, a támogatott készülékek és a gyártók hozzáállása már inkább.

ugyanis marketing ügyileg sem lenne ésszerü egy 1 éves telefonra elintélzni a friss rendszer futtatását, különben az úja miért vennék meg. csak sok esetben a felhasználó nem ezt várná.tisztelet a kivételenek azon gyártóknak akik támogatják a telefonokat rendesen.

2013. júl. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy ha nokia tényleg belehúzna, és feljönne az android és IOs mellé, vagy esetleg megverné őket átváltanék rájuk.

Mivel az Iphone drága, és nem nyújt többet ezért mint egy szaros samu, vagy sony addig maradok az androidnál.

Pont ezért nem veszek win8 telcsit mert már most hitegetnek, mint a win7-eseknél hogy szép lesz jó lesz támogatott rendszer lesz. Ja persze. :D

2013. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én is igy voltam vele amig nem kaptam egy wp8as telot. mert a hét az tényleg nem hasraesés. de azért ez igy már elég korrekten össze lett rakva. jövöhónapba ujabb frissités, uj navigációs szoftver, pár hónap mulva jön egy újabb nagy amivel hardveresen a csillagos égig lehet pakolni a telefont (ennek amugy nincs értelme )a kameraalkalmazások, a top alaklmazás támogatás, az xbox és ezer más dolog a telefonba amiröl még néha én sem tudom micsoda,böven meggyőzött
2013. júl. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Samsung Advancem volt. Megvártam rá a JB frissítést, hiba volt.Lefagyott a kameránál, menü szaggatás, lefagyás, nem ébresztett. Akku 1 nap. Előtte Sgs plus egy fokkal jobb volt annyiban, hogy nem fagyott le. Az itt a baj, hogy megcsinálják a Samukat csillognak-villognak, Super amuled, jól néznek ki de az op rendszer amit rátesznek nevetséges. Teljesen képben vagyok Android téren, nem raktam rá olyat amit nem kellett volna, normálisan használtam. Tehát jó a Samsung csak nem képesek rátenni egy normálisan optimalizált rendszert.

Most WP8-as telefonom van ami mellett gyorsaságban, megbízhatóságban elbujhat az Android. Mivel volt a kezemben sok fajta Android-os teló(a Sony a legjobb mind közül) ezt bátran le merem ide írni! WP8 a nyerő!!

2013. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!