Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy sony okostelo?

Samsung vagy sony okostelo?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? melyik a márkásabb? tudom milliofajtájuk van de mégis...
2013. júl. 29. 18:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
vagy HTC 8S
2013. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
a wp csunya
2013. júl. 30. 07:02
 23/33 anonim ***** válasza:
ok akkor vegyél szutyokdroidot 60ért és majd idegeskedj miatta én leszarom :D
2013. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Osynho ***** válasza:

Hát, kérdező, szerintem még nem találták fel a neked megfelelő telefont. :)


Egyébként az azért túlzás, hogy szopni kell minden androidos telefonnal, de tény, hogy ez a rendszer erős hardvert követel a gyors működéshez.

2013. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
"Egyébként az azért túlzás, hogy szopni kell minden androidos telefonnal, " ez nem is mondtam, csak azt, hogy alsó-középkategóriában határozottan jellemző rájuk
2013. júl. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 Osynho ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy aki alsó-közepes androidos telót vesz, azt egyszerűen nem érdekli, hogy egyébként sz@r a telefonja. :) Mármint, hogy akadozik folyamatosan, hogy nem tud gond nélkül több programot futtatni, hogy gagyi a kijelző, stb stb. Éppen ezért mindegy is.:)
2013. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem senki sem örül neki ha mondjuk zenehallgatás közben újraindul a teló magától, vagy befagy .

60ezer forintért androidot venni meg hát elég necces, ennyit kiadni azért, hogy majd úgy felidegel , hogy alig bírod visszatartani, hogy ne csapd a falhoz a telót :D

2013. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 Osynho ***** válasza:
Szélsőséges esetben egy 150ezres teló estében is vannak fagyások, újraindulás stb. És nem csak androidon. :)
2013. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

gondolom android-od van, hogy így véded, ha nem bocs.

androidnál sokkal nagyobb a hiba lehetőség mert 100000 modell van és nem tudnak úgy optimalizálni mint almáéknál meg nokiáéknál :D ez viszont igaz

2013. júl. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Osynho ***** válasza:
Nem védek én semmit, nem érdekem. Én csak felhasználó vagyok, nem részvényes. :D Androidom van és egyszer sem fagyott le, vagy indult újra a teló. ;-) Viszont láttam már kockára fagyott iphone-t és hasonló nyalánkságokat, optimalizáció ide, kevesebb féle hardvert oda. :) Ettől még igaz, hogy a legtöbb gond az androiddal szokott lenni, de sok előnye is van. Valóban könnyebb jó oprendszert írni specifikus hardverre, de tökéletes nem létezik. A WP nem tart ott, ahol az android és az ios, az apple pedig nem kínál elérhető árú telefonokat. Így elég egyszerű a képlet. :)
2013. júl. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!