Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon Honkongból Segitség?

Mobiltelefon Honkongból Segitség?

Figyelt kérdés

Kaptam a DHL-től egy levelet : A csomag vámteher fizetés mellett vámkezelhető, amit a futárnál készpénzben illetve bankártyával lehet rendezni. Kérjük, a mellékelt nyilatkozatot a küldemény átvételekor, minden rovatot kitöltve, aláírva adja át a futárunknak

Kérjük Szíveskedjen elküldeni a devizautalási-, vagy PayPal igazolást a vamkontakt.hu@dhl.com e-mail címre, valamint kérjük, hogy az alább felsorolt információkat adja meg a részünkre a vámkezeléshez: pontos magyar árumegnevezés fizetési feltétel (fizetett-e az áruért, vagy ingyen kapja), mivel a számla erre vonatkozó információt nem tartalmaz az áru értékén felül a fuvardíjat fizette e, ha igen, mennyit? Ezekre a pontokra válaszoltam leirtam mindent hogy vettem, furvardijat fizettem, illetve elküldtem a bizonylatot de utána láttam a mellékletet miben az állt hogy Gift és 77dollar. írták hogy 4200ft ot kell pluszba fizetnem amikor a futár hozza az árut. A KÉRDÉSEM HOGY MEGKAPOM ÉN EZT AZ ÁRUT (Telefont) VAGY LEFOGLALJÁK?



2013. júl. 29. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Szoktam én is vitázni a vámmal :)


Fogadd el, a futár kiviszi, fizetsz neki 4200-at és a tiéd a cucc.

2013. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Csak ugyan is a papiron 77 dollár áll és 118dollár volt nem fognak belekötni ezekbe a dolgokba?

2013. júl. 29. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg egyezni kéne a számlának és a csomagon szereplő összegnek. De ha ők javasolták a 4 rugót akkor fogadd el, olcsón megúsztad.
2013. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor írok egy levelet hogy elfogadom és küldjék

Na és valóban hamisitvány is ha ugy nézzük vagy is inkább replika..

2013. júl. 29. 20:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Csörögd meg őket úgy gyorsabb.
2013. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

megcsörgettem a nap folyamán őket azt mondták 1-2 nap mire feldolgozzák

Köszönöm a korrekt válaszaidat!

2013. júl. 29. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Képesek két hétig elüldögélni rajta, állami alkalmazottak órabérben. 10 perc alatt meglenne ha nem vakarná mindenki ami viszket munka helyett. De ha már megvan a határozat akkor max vársz, oda fog érni.
2013. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!