Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van itt olyan aki jobban is...

Van itt olyan aki jobban is ért a mobilokhoz? Kérhetnék tanácsot?

Figyelt kérdés
A lényeg annyi lenne, h van egy oldal, és onnan szeretnék kínai telefont rendelni. Sok jót hallottam az oldalról, nem tűnik átbaszósnak. Szóval a kinézett készülék a [link] Mi véleményetek róla? Egyedül azt tűnt fel, h nem láttam csak 2G-t, 3-t sehol... Viszont képes, a mobilarénás tesztben is írják. A másik, hogy esetleg hasonló árban(60ezer magyar forintnak megfelelő ár fölé már nem kaasintgathatok) innen, vagy hasonló jobb hírekkel rendelkező oldalról tudnátok ajánlani valamit?

2013. júl. 29. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Vaan benne 3G egyébként mert az UMTS azt jelenti, viszont kerülném ezeket a kínai telefonokat mert elképzelhető hogy magyar kártyát nem tudnál használni meg ha baja lesz akkor hogyan küldöd vissza a garancia miatt? Vagy kihez viszed?

Miért nem veszel itt magyarban telefont? Sokkal jobbak ha baja van tudnád hova vinni, plusz célszerű inkább egy adott szolgáltatónál venni mert azokra vállalnak ám garanciákat és elég kicsi az esélye annak hogy baja lesz, mert azok legalább biztos hogy működnek.

Ilyen kínai szutykot nem érdemes venni mert oké hogy olcsóbb meg jobb de szerintem pár hónap után dobhatod ki a francba.

2013. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Ilyen kínai szutykot nem érdemes venni mert oké hogy olcsóbb meg jobb de szerintem pár hónap után dobhatod ki a francba."


Ez úgy ahogy van marhaság. Egyébként is minden telefont kínában csinálnak, most hogy maguk adják el, vagy egy nagy cégnek, ami kétszeres-háromszoros áron adja tovább, nem tesz különbséget. TAPASZTALAT, nekem is kínai telefonom van, már egy éve használom, semmi baja. Egyébként is harmadannyiért vettem, mint amennyiért ugyanilyen tulajdonságokkal bírókat adnak márkásat.


De egy példa. Itt van ez a kínai telefon, most 195 dollárba (kb 44ezer forintba) kerül:

[link]


Fogta magát a ConCorde, rátette a logóját, és 65ezerért árulják:

[link]


Potom 21ezer forint különbséggel. De ezt még lehetne folytatni.


Nem minden kínai telefon szar egyébként, ott is vannak nagy márkák, mint nálunk a Samsung vagy az LG (igaz ezek is kínaiak). Ott van például az Alcatel: kínai telefonokat árulnak régóta, érdekes mód már a Telenor is az ő telefonjaikat árulja. Vagy ott van a Lenovo: ha laptopról lenne szó, mindenki azt mondaná hogy neves gyártók, jó laptopokat csinálnak. De azt alig tudja pár ember, hogy ám elég jó telefonokat is! 50ezerért négymagos 5 colos telefon 4000mAh-s akksival, ami kibír 4-5 napot így, az azért nem semmi.


Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kínai telefonok semmivel sem rosszabbak, csak hát oka van hogy nem hozzák be Magyarországra: a sok nagyvállalat túlárazott telefonjait ezután a kutya sem venné meg. Én speciel hangosan felröhögök a Galaxy S3 árazásán :D

2013. aug. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!