Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S Advance-hoz...

Samsung Galaxy S Advance-hoz kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Amikor a telefonnal sms-t vagy akármilyen üzenetet írok, e-mailt, facebookon, úgy tudok ü,ö, és más ékezetes betűket írni, hogy hosszan az u,o, vagy a többi "ékezetlen" betűn tartom az ujjam és felhozza a többi verziót, viszont oda kell csúsztatni az ujjam, a kívánt betűre. Apumnak, Samsung Galaxy Mini 2-je van és nála ez úgy működik, hogy ott tartom az ujjam, felhozza a lehetőségeket és felemelhetem az ujjam, rápöttyinthetek simán, nem kell egy mozdulattal oda is húzni az ujjam.

A kérdésem szóval az, hogy Advance-nél hogyan tudnám ezt beállítani? Hogy a variációk közül én is pöttyintve választhassak és ne ujj csúsztatással? Vagy ezt nem lehet megoldani?

Köszi a segítséget!


2013. jan. 26. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én Xperia solámon is a "csúsztatós" módszer létezik. Nem lehet rajta átállítani, de szerintem nem is olyan égető probléma. Gondolom a Samsungoknál sem igen lehet ilyesmit.
2013. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minin meg a kijelző mérete miatt csinálták meg úgy szerintem.
2013. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
van a playen egy csomó féle billentyűzet próbálj ki egy párat
2013. jan. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!