Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a jobb vétel,...

Scottie kérdése:

Melyik telefon a jobb vétel, Samsung Galaxy S Advance vagy Sony Xperia L?

Figyelt kérdés
Telefonvásárlás előtt állok, ezt a két készüléket néztem ki, viszont utánajárás után elég vegyes véleményeket kaptam, ezért most itt is szeretném, ha írnátok pár véleményt, tippet.

2013. júl. 30. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Értelemszerűen az L. A kettő nem egy kategória. :P


Ajánlanám még neked az Xperia SP-t, hasonló ár, mint az L, csak épp erősebb hardverrel. Az most best-buy!

2013. júl. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
l
2013. júl. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez kérdés? Xperia L

samsung gagyi.

2013. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Xperia L sokkal jobb, csak ez az oldal tele van a samsung b..zikkal akik pl. ma is ajánlgatják orrba-szájba pl. a galaxy ace-t...
2013. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kurbaszov ***** válasza:
Egyértelmű: Xperia L. (amúgy tényleg inkább az SP, én is azt fogok venni nyár végén)
2013. júl. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Sajnos az SP már nem fér bele a keretbe :)
2013. aug. 1. 10:17
 7/7 Kurbaszov ***** válasza:

Én a T-nél láttam, online vásár esetén 76.491-, ingyen szállítással feltöltőkártyásan, hűség nélkül..

Pár hete az L is ennyibe került...

2013. aug. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!